Де Буг достатньо чистий для купання?

20.06.2018
Де Буг достатньо чистий для купання?

Центр громадського здоров’я МОЗ опублікував результати дослідження води у місцях купання. Згідно з показниками забруднення водойм, 106 українські пляжі вважаються небезпечними для водних процедур. Серед таких «заборонених» є шість місць у Вінницькій області, які мають статус пляжів.

За даними Мінздраву, не можна купатися у Вінниці, на пляжах «Хімік», «Гонти» і «Центральний», про що раніше писав NaПарижі. Також таблички «купатися заборонено» мають «прикрасити» пляжі біля р. Дохно у Бершаді, а саме у рекреаційній зоні по вул. Коваленка, і у передмісті райцентру – у селі Флорине, де розташована рекреаційна зона «Анталька».

Зазначимо, це місця, які підготовлені для відпочинку. Тому там пропонується приймати лише сонячні ванни.

Відповідає допустимим критеріям вода у Хмільнику на пляжах Південного Бугу – у рекреаційних зонах «Паркова», біля будинку культури і рятувального посту КП «Хмільниккомунсервіс», а також на міському ставку. Також дозволено купання у рекреаційних зонах Південного Бугу у смт Брацлав Немирівського району і смт Сутиски Тиврівського району, на Дністрі – на міському пляжі Могиліва-Подільського, на річці Ров – у рекреаційній зоні с. Чернятин Жмеринського р-ну, а на річці Соб – у рекреаційній зоні «Млин» у Гайсинському районі.

Перевірки тривали з 7 по 14 червня. Згодом їх повторять. Нагадаємо, в регіоні десятки рекреаційних зон. Більшість з них не рекомендовано використовувати навіть щоб загорати.

 

Раніше ми вже писали, що Купальний сезон під загрозою зриву. Що приховує Південний Буг?

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

ХАМАС відновив обстріли Ізраїлю (ФОТО)
Важливе

ХАМАС відновив обстріли Ізраїлю (ФОТО)

Сьогодні, 16:57

11 травня палестинський ісламістський рух ХАМАС відновив обстріли по ізраїльських містах. Ізраїльські військові відповіли ракетами і авіаударами, інформує The New York ….

Не витримали нерви: 28-річна жінка кілька раз проштрикнула ножем чоловіка
Новини

Не витримали нерви: 28-річна жінка кілька раз проштрикнула ножем чоловіка

Сьогодні, 14:43

Потерпілий та підозрювана разом випивали, а потім між ними сталася сварка. Жінка була розлючена, тому схопила ніж і більше десятка ….

Гірка новина: не стало Людмили Мамикіної, актриси Вінницького театру
Люди

Гірка новина: не стало Людмили Мамикіної, актриси Вінницького театру

Сьогодні, 12:00

Пішла з життя акторка драми Вінницького театру Людмила Михайлівна Мамикіна. Про причини та обставини смерті на цей момент невідомо. Про це повідомила прес-служба ….

Як і обіцяли: у Вінниці відновив роботу театр ім. Садовського
Важливе

Як і обіцяли: у Вінниці відновив роботу театр ім. Садовського

Вчора, 17:10

Після тривалої перерви, спричиненої карантинними обмеженнями, Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр імені М. К. Садовського відновив свою роботу. Про ….