Ремонт «Савою» обходиться в 20 мільйонів

23.06.2018
Ремонт «Савою» обходиться в 20 мільйонів

Ремонтно-реставраційні роботи пам`ятки архітектури готелю «Савой», куди має переїхати Вінницький апеляційний адміністративний суд, знову потребують додаткових фінансових вливань. 18 червня на порталі державних закупівель Prozorro з`явилась інформація про відповідну угоду вартістю 19 856 485,56 гривень, яку ВААС уклав із підрядником – МКП «Рембудгазмонтаж» – за підсумками переговорної процедури. Доцільність цього кроку пояснюється необхідністю «у виконанні додаткових будівельних робіт на об’єкті, не передбачених попереднім кошторисом».

До речі, 6 червня між ВААС та МКП «Рембудгазмонтаж» було підписано додаткову угоду №6, згідно з якою були внесені зміни до абз. 2 п. 3.1 договору підряду №87/16 від 19.12.2016, а саме: «Договірна ціна становить 7 228 146,91 грн (сім мільйонів двісті двадцять вісім тисяч сто сорок шість гривень 91 коп.), в тому числі ПДВ 1 204 691,15 грн (один мільйон двісті чотири тисячі шістсот дев’яносто одна гривня 15 коп.)».

 

У самому ж договорі, до якого вносилися зміни, вона була зазначена у 6 469 246,00 гривень, а доцільність його укладання пояснювалася тим, що в процесі здійснення авторського нагляду за ходом будівництва «було виявлено необхідність здійснення ряду додаткових робіт, які не передбачені початковою проектно-кошторисною документацією, але виконання яких є вкрай необхідним для забезпечення повного циклу робіт та здійснення якісної реконструкції приміщень об’єкта».

Отже, загальна вартість додаткових ремонтно-реставраційних робіт Савою за підсумками двох зазначених угод сягнула понад 20 мільйонів гривень.

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

ХАМАС відновив обстріли Ізраїлю (ФОТО)
Важливе

ХАМАС відновив обстріли Ізраїлю (ФОТО)

Сьогодні, 16:57

11 травня палестинський ісламістський рух ХАМАС відновив обстріли по ізраїльських містах. Ізраїльські військові відповіли ракетами і авіаударами, інформує The New York ….

Не витримали нерви: 28-річна жінка кілька раз проштрикнула ножем чоловіка
Новини

Не витримали нерви: 28-річна жінка кілька раз проштрикнула ножем чоловіка

Сьогодні, 14:43

Потерпілий та підозрювана разом випивали, а потім між ними сталася сварка. Жінка була розлючена, тому схопила ніж і більше десятка ….

Гірка новина: не стало Людмили Мамикіної, актриси Вінницького театру
Люди

Гірка новина: не стало Людмили Мамикіної, актриси Вінницького театру

Сьогодні, 12:00

Пішла з життя акторка драми Вінницького театру Людмила Михайлівна Мамикіна. Про причини та обставини смерті на цей момент невідомо. Про це повідомила прес-служба ….

Як і обіцяли: у Вінниці відновив роботу театр ім. Садовського
Важливе

Як і обіцяли: у Вінниці відновив роботу театр ім. Садовського

Вчора, 17:10

Після тривалої перерви, спричиненої карантинними обмеженнями, Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр імені М. К. Садовського відновив свою роботу. Про ….