АМКУ у Вінниці оштрафував Еверест за антирекламу Волі

09.12.2018
АМКУ у Вінниці оштрафував Еверест за антирекламу Волі

Адміністративна колегія Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України два роки тому оштрафувала «Телерадіокомпанію «Еверест», яка в своїй рекламі закликала «бойкотувати» «ВОЛЮ». Провайдер судився з АМК, але Північно-Західний апеляційний господарський суд не став на їх сторону і відмовив ТОВ «Телерадіокомпанія «Еверест» в задоволенні апеляційної скарги про скасування рішення Господарського суду Вінницької області.

Про це йдеться в повідомленні Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

«Як встановило Відділення за результатами розгляду заяви ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» на початку жовтня 2016 року на плакатах біля входу у під’їзди багатоквартирних будинків, а також на зворотній стороні єдиного рахунку за житлово-комунальні послуги за вересень 2016 року, який надсилається всім мешканцям багатоповерхових будинків м. Вінниця, та на призмі борді у м. Вінниці поширило інформацію, в якій використав слоган «НЕ СИДИ В НЕВОЛІ – ПІДКЛЮЧАЙСЯ ДО ЕВЕРЕСТ!».Сукупність художніх прийомів, які застосовані в поширеній інформації, таких як: використання кольорів, які є домінуючими у складі фірмового найменування та знаків для товарів і послуг ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» та ТОВ «ТРК «ЕВЕРЕСТ», виділення частини слова «ВОЛІ» помаранчевим кольором (усвідомлюючи, що фірмове комерційне позначення «ВОЛЯ» помаранчевого кольору є зареєстрованим знаком для товарів і послуг Заявника, є впізнаваним та таким, що одразу асоціюється із ним), назви «ЕВЕРЕСТ», яка також є зареєстрованим знаком для товарів і послуг Товариства, і також впізнавана та асоціюється із Товариством, застосування рекламного слогану «НЕ СИДИ В НЕВОЛІ – ПІДКЛЮЧАЙСЯ ДО ЕВЕРЕСТ!», яке «пояснює» це зображення, оскільки над кожною його частиною розташований напис зліва – «НЕВОЛІ» із виділеною частиною «ВОЛІ», справа – «ЕВЕРЕСТ» спрямована на формування думки споживачів телекомунікаційних послуг (послуг доступу до телепрограм та доступу до мережі Інтернет). Під час розгляду справи було проведено опитування споживачів», – зазначено в повідомленні.

За порушення Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» до ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» були застосовані штрафні санкції 68 тис. грн.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

П’яну водійку Geely зупинили через порушення, а знайшли наркотики (ФОТО)
Люди

П’яну водійку Geely зупинили через порушення, а знайшли наркотики (ФОТО)

Сьогодні, 19:43

Патрульні зупинили водійку через порушення правил дорожнього руху. Натомість знайшли наркотики. Випадок трапився ніч на 2-ге грудня, розповіли у патрульній поліції Вінницької ….

У Вінниці гасили вогонь у багатоповерхівці: горів балкон
Люди

У Вінниці гасили вогонь у багатоповерхівці: горів балкон

Сьогодні, 18:00

У Вінниці сталася пожежа в 9-поверховому житловому будинку на Хмельницькому шосе.  Рятувальникам вдалося швидко загасити вогонь. Про це повідомляє пресслужба ….

У Вінниці медик упіймався на масовому продажу фейкових ковід-сертифікатів
Люди

У Вінниці медик упіймався на масовому продажу фейкових ковід-сертифікатів

Сьогодні, 14:06

Незаконним бізнесом займався лікар. Один з приватних сімейних лікарів регіону підробляв сертифікати про вакцинацію від COVID-19. Про це повідомляє Управління СБ України ….

ДТП на центральному мосту: з’явилося відео
Люди

ДТП на центральному мосту: з’явилося відео

Сьогодні, 12:07

Вчора, 1 грудня, біля Центрального мосту сталась ДТП за участю двох легковиків, через яку був дещо ускладнений рух автотранспорту. Про аварію ….