Вінницькі студенти надають юридичну допопгу

26.03.2019
Вінницькі студенти надають юридичну допопгу

Донецький національний університет імені Василя Стуса спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міністерства юстиції України, Національної асоціації адвокатів України, Всеукраїнської благодійної організації «Українська фундація правової допомоги», громадської організації «Фонд «Правова просвіта» 25 березня підписали Меморандум про співпрацю. На базі юридичної клініки «Pro bono» Стусівського університету буде утворено незалежний провайдер безоплатної правової допомоги.

Саме юридичних факультет нашого Університету одним із перших в Україні започаткував створення та діяльність юридичних клінік, центрів практичної юридичної освіти. Сьогодні Стусівський університет продовжує діяльність юридичної клініки на теренах Вінницької області. Студенти, майбутні юристи, під керівництвмом своїх викладачів працюють над «живими» справами та надають безоплатну правову допомогу населенню: з одного боку – це удосконалення практичної складової підготовки, з іншого – моральний та соціальний аспект, – наголосив на зустрічі ректор ДонНУ імені Василя Стуса Роман Гринюк.

Нині в Україні надзвичайно гостро стоїть питання готовності студента-випускника до робочого процесу за фахом, тому в процесі навчання особливе місце посідає практика. Олексій Бонюк – директор Координаційного центру надання правової допомоги зауважив, що мета цього проекту – поява в Україні випускників юридичних вишів, які будуть готові до практики. Попередньо вони орієнтуються на три навчальні роки студента в юридичній клініці: спочатку він може бути слухачем, потім – консультантом, а завершувати помічником адвоката, це створюватиме передумови, аби у майбутньому відбулося зарахування такого стажу.

Студенти Донецького національного університету, які долучаються до роботи юрклініки, проходитимуть виробничу та переддипломну практики в центрах з надання безоплатної правової допомоги. Вони також стажуватимуться у комітетах Національної асоціації адвокатів України. Для студентів будуть розроблені навчальні програми і дистанційні курси. Окрім того, науково-викладацький склад та фахівці системи безоплатної правової допомоги братимуть участь у спільних заходах.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

19-річний хлопець вдерся до магазину на вулиці Ватутіна та викрав гроші
Люди

19-річний хлопець вдерся до магазину на вулиці Ватутіна та викрав гроші

Вчора, 19:07

У Вінниці 19-річний хлопець проник у магазин і викрав звідти гроші та тютюнові вироби. Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької ….

24-річний молодик викрав мотоцикл і потрапив на ньому у ДТП
Новини

24-річний молодик викрав мотоцикл і потрапив на ньому у ДТП

Вчора, 14:28

У селі Хоменки 24-річний молодик викрав мотоцикл та потрапив на ньому у ДТП. Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької області. ….

У Вінниці горить гуртожиток – студентів евакуйовують (фото, відео)
Важливе

У Вінниці горить гуртожиток – студентів евакуйовують (фото, відео)

24.10.2021

Сьогодні, 24 жовтня, спалахнув вогонь у студентському гуртожитку Вінницького технічого коледжу, що знаходиться по вулиці Юності. З вікон йде чорний дим, ….

Водій маршрутки побив ветерана АТО, а потім вибачався на колінах (фото)
Люди

Водій маршрутки побив ветерана АТО, а потім вибачався на колінах (фото)

24.10.2021

Історія з побиттям військового набула широкого розголосу в соцмережах та засобах масової інформації. У Вінницькій області водій маршрутки відправив ветерана ….