Порошенко відвідав завод по виробництву сонячних батарей

27.03.2019
Порошенко відвідав завод по виробництву сонячних батарей

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Вінницької області відвідав підприємство групи компаній KNESS Group – завод з виробництва сонячних панелей KNESS PV.

Глава держави під час спілкування зі співробітниками підприємства зауважив, що нещодавно був на Хмельницькій атомній електростанції. За його словами, було ухвалено рішення про залучення європейських коштів для добудови двох енергоблоків, будівництва заводу про утилізацію ядерного палива і перехід на американське ядерно паливо.

Для чого це робиться? Якщо раніше у нас частка ядерної енергетики складала 42-45%, а зараз ми доводимо до 60%. Для чого це робиться? Бо ядерна енергетика найбільш дешева і менше будемо споживати російського газу, – сказав він.

Крім того, Президент наголосив, що різко нарощуються альтернативні джерела енергії – відновлювальні джерела енергетики. «Які це джерела енергії? Це є вітер і це є сонце. І ми не просто імпортуємо панелі, хоча і імпортуємо теж… У нас буде зростати кількість сонячних панелей, які будуть вироблятися в Україні. Шановні українці, знаєте, хто їх в країні виробляє? KNESS у Вінниці»

Президент відзначив якість панелей: «Був приємно вражений, з якою великою гордістю мені працівник показує напис на сонячній панелі – «made in Ukraine», зроблено в Україні. Це є гордість».

Глава держави також зауважив, що підприємство є одним з найбільших платників податків на Вінниччині і запропонувало високі соціальні стандарти. «Крім високої заробітної плати, а середня заробітна плата на підприємстві складає 17 тис. грн., так має бути… маємо ще приємну новину, що найближчим часом цього року середня заробітна плата має бути доведена до 20 тис. Це чесна конкуренція. Конкуренція, щоб українці не виїжджали за кордон. Так, треба пройти дуже ретельну підготовку. Так, треба забезпечувати високі стандарти якості. Так, треба працювати так, щоб вигравати конкуренцію у поляків, словаків, чехів та інших. Ми це вміємо і можемо». – зауважив він.

Українська група компаній KNESS Group є вітчизняним лідером із впровадження проектів сонячної енергетики, що розробляє технології та втілює проекти відновлюваної та традиційної електроенергетики. Підприємства групи компаній здійснюють повний комплекс заходів щодо реалізації проектів сонячних електростанцій (ФЕС) в якості генерального підрядника. За 9 років група компаній KNESS реалізувала понад 100 проектів у відновлюваній та традиційній електроенергетиці. Серед них 47 ФЕС загальною піковою потужністю понад 462 МВт, побудовані у 9 областях України.

Наразі у групі компаній на постійній основі працює близько 1,1 тис. спеціалістів, 40% з яких – висококваліфікований інженерний персонал. Загальна кількість працівників з урахуванням будівельників на будівельних майданчиках, які наймаються за регіоном будівництва, становить близько 5 тис.осіб.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

19-річний хлопець вдерся до магазину на вулиці Ватутіна та викрав гроші
Люди

19-річний хлопець вдерся до магазину на вулиці Ватутіна та викрав гроші

Вчора, 19:07

У Вінниці 19-річний хлопець проник у магазин і викрав звідти гроші та тютюнові вироби. Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької ….

24-річний молодик викрав мотоцикл і потрапив на ньому у ДТП
Новини

24-річний молодик викрав мотоцикл і потрапив на ньому у ДТП

Вчора, 14:28

У селі Хоменки 24-річний молодик викрав мотоцикл та потрапив на ньому у ДТП. Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької області. ….

У Вінниці горить гуртожиток – студентів евакуйовують (фото, відео)
Важливе

У Вінниці горить гуртожиток – студентів евакуйовують (фото, відео)

24.10.2021

Сьогодні, 24 жовтня, спалахнув вогонь у студентському гуртожитку Вінницького технічого коледжу, що знаходиться по вулиці Юності. З вікон йде чорний дим, ….

Водій маршрутки побив ветерана АТО, а потім вибачався на колінах (фото)
Люди

Водій маршрутки побив ветерана АТО, а потім вибачався на колінах (фото)

24.10.2021

Історія з побиттям військового набула широкого розголосу в соцмережах та засобах масової інформації. У Вінницькій області водій маршрутки відправив ветерана ….