Молодь Вінниці навчать вести бізнес

03.04.2019
Молодь Вінниці навчать вести бізнес

З 1 квітня у Вінниці стартував проект «Вusiness-учебка», де студенти та молоді спеціалісти кілька місяців вчитимуться, як правильно вести бізнес, а також стажуватимуться на кращих підприємствах Вінницького регіону.

Про це 3 квітня розповіли на прес-конференції щодо реалізації в області навчального проекту для молоді «Вusiness-учебка».

Наша програма спрямована перш за все на розвиток компетенції у бізнесі серед молоді і подальшого використання у професійному житті. Ми хочемо, щоб молодь була залучена до економічних процесів у нашій країні, не їхала за кордон і відчувала себе цілком впевнено і забезпечено саме на теренах нашої області, міста. Це є, мабуть, найголовніший аспект нашої програми.

Сьогоднішня університетська система більше цілеспрямована на отримання теоретичних знань – зубріння, конспекти. На думку підприємницького середовища та інших загалом, цього недостатньо. Не тільки тому, що ці знання неякісні, вони не пов’язані із сучасністю. Вони не охоплюють ті процеси, які рухають економічні, соціальні спрямування вперед. Якщо ми говоримо про компетенції, то це ті самі «soft skills» – навички, які допомагають кожному із учасників бути індивідуальними, що важливо для будування кар’єри. Це все те, чому в школі та університеті не вчать, – зазначив Олександр Сологуб, виконавчий директор Спілки підприємців «СТІНА».

1 квітня, вже був перший тренінг на тему «Технології управління емоційним інтеллектом». Передбачено ще 5 тренінгів протягом квітня та травня.

 

30 студентів та молодих підприємців Вінниччини, які пройдуть серію тренінгів розвитку soft skills. Також для молоді підготували не тільки теоретичні заняття, вони матимуть можливість стажуватись на підприємствах Вінницької області – медіа-корпорація «RIA», «ІT Association Vinnytsia», «КNESS Group» та ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Там для молоді організовуватимуть екскурсії підприємствами та брифінги.

 

Джерело – Вінниця.info

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Моторошна ДТП забрала життя пішохода
Люди

Моторошна ДТП забрала життя пішохода

Сьогодні, 16:04

У Вінницькому районі сталась моторошна ДТП за участі вантажного автомобіля та пішохода. Фото – vn.npu.gov.ua Трагічний інцидент стався 25 лютого. Пішохід ….

Операція «врятувати знесиленого лебедя» успішно проведена
Новини

Операція «врятувати знесиленого лебедя» успішно проведена

Сьогодні, 13:41

Поліцейські Вінниччини взялися за порятунок лебедя, який через брак сили упав на дорозі Житомир – Могилів-Подільський.  Знесилену птаху після падіння знайшов ….

Не святі горшки ліплять, а гончарні круги з пральних машин
Новини

Не святі горшки ліплять, а гончарні круги з пральних машин

Сьогодні, 11:00

З гончарством пліч-о-пліч йде 41-річний Вадим Шпаковатий з Бару, пише Вінниця.інфо. Чоловік майструє унікальні гончарні круги з пральних машин. Зізнається, що ….

Головна інфекціоністка Вінниччини пояснила про відмову від вакцинації
Новини

Головна інфекціоністка Вінниччини пояснила про відмову від вакцинації

Вчора, 14:32

Медичний резонанс: головна інфекціоністка Вінниччини Лариса Мороз не робитиме щеплення від ковід індійською вакциною Covishield. Чи дійсно це так, пише ….