Муніципальну поліцію Вінниці знову перейменували

28.04.2019
Муніципальну поліцію Вінниці знову перейменували

Колишню «Муніципальну поліцію» знову перейменували. Так вирішили 26 квітня депутати Вінницької міськради. Відтепер комунальне підприємство буде називатися «Муніципальною вартою».

Відзначимо, що причина зміни назви криється у законодавстві, яким передбачено, що поліцією може називатися тільки національний орган. А місцеві – не можуть. Тому в березні на сесії було затверджено, що КП «Муніципальна поліція» перейменовується в КП «Муніципальна служба правопорядку».

Ймовірно, щоб не було конкуренції в питаннях, хто стежить за правопорядком, підприємству дали нову назву – «Муніципальна варта». Вона співзвучна з іншою успішно діючою у місті структурою – «Цілодобовою варта», яка приймає повідомлення вінничан щодо різного роду відключень, проблем з комунальними службами та позаштатних ситуацій.

Зазначимо, що муніципальна служба, яка нині називається «вартою», створена з метою здійснення контролю за станом благоустрою в Вінниці, для забезпечення чистоти і порядку, організації озеленення, охорони зелени​х ​насаджень, водойм, земельних ресурсів міста, здійснення контролю у місцях відпочинку громадян, а також для контролю за утриманням в належному стані закріплених за підприємствами, установами та організаціями територій, для контролю за додержанням тиші в громадських місцях на території міста Вінниці. Тобто переважають функції інспекції.

Комунальне підприємство виявляє факти порушення благоустрою міста, складає акти і протоколи про адміністративну відповідальність за порушення законодавства з питань благоустрою міста згідно статей Кодексу України про Адміністративні правопорушення відповідно до рішення виконкому міської ради і направляє їх на розгляд адміністративних комісій.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Вінниччина в «червоній зоні» ризику
Важливе

Вінниччина в «червоній зоні» ризику

Вчора, 20:20

Вінниччина нарощує лідерство за числом нових заражень коронавірусною інфекцією COVID-19. Лише 28 лютого зареєстровали 303 нових випадки інфікування ковід, повідомляє Вінницький обласний ….

Україна втратила ще одного бійця з Вінниччині в зоні ООС
Люди

Україна втратила ще одного бійця з Вінниччині в зоні ООС

Вчора, 15:29

Вінниччина знову втратила земляка, який героїчно загинув на Сході України. Сьогодні, 28 лютого попрощалися із Сергієм Сорочинським. Поховали чоловіка в рідному ….

Учасники АТО та їх діти отримають компенсацію за навчання
Новини

Учасники АТО та їх діти отримають компенсацію за навчання

Вчора, 12:28

Вінницькі бійці та їх діти, які навчаються протягом І та ІІ семестрів 2020-2021 навчального року, отримають компенсацію з обласного бюджету, повідомляє ….

Загинув під колесами іномарки через власну недбалість
Люди

Загинув під колесами іномарки через власну недбалість

Вчора, 05:13

На Вінниччині легковик збив чоловіка, який переходив дорогу поза межами пішохідного переходу. Від отриманих травм останній помер, повідомляє відділ комунікації ….