Якою буде прибережна смуга на Князів Коріатовичів?

27.05.2019
Якою буде прибережна смуга на Князів Коріатовичів?

У Вінниці вирішили обговорити проект розвитку території між Староміським мостом і пляжем «Спартаком». У мерії підготували пропозицію, яка передбачає до 2030 року створення у прибережній смузі Південного Бугу кількох нових об’єктів та збереження існуючих.

На сайті Вінницької міської ради з’явилася інформація про те, на замовлення департаменту архітектури та містобудування МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури» розробив документацію з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією по ділянці між вулицею Князів Коріатовичів, Південним Бугом, Староміського мосту і ДЮСШ з веслування та пляжем. До 17 червня триває громадське обговорення, тому міська «архітектура» готова розглянути будь-які доповнення та зміни.

Що ж пропонується на даному етапі? Почнемо з того, що «Пристань «Вінниця», де швартуються і ремонтуються катери, збереже своє розташування поблизу моста. Колишнє керівництво цього об’єкту припускало, що його «перенесуть». Ні, «корабелів» залишають…

Рухаємося далі поруч з береговою лінією. Біля будівлі «корабелів» планується розмістити розважальний комплекс «Пристань» та офісний комплекс.

Напроти перехрестя вулиць Князів Коріатовичів і Городецького в планах побудувати 4-поверховий готель, трохи далі по берегу ресторан, яхт-клуб і басейн.

Неподалік від існуючого сервісного центру «Рено» заплановано житловий масив. На місці нинішньої спортшколи з’явиться 2-3-поверховий спорткомплекс «Спартак». Про ці перспективи давно відомо. Облрада погодилася виділяти кошти для створення належних умов для маленьких вінничан і фінансувати будівництво відповідного закладу.

Чи передбачаються зелені зони? Звісно, невеликі ділянки залишать.

Джерело: naparise.com

 

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

ХАМАС відновив обстріли Ізраїлю (ФОТО)
Важливе

ХАМАС відновив обстріли Ізраїлю (ФОТО)

Сьогодні, 16:57

11 травня палестинський ісламістський рух ХАМАС відновив обстріли по ізраїльських містах. Ізраїльські військові відповіли ракетами і авіаударами, інформує The New York ….

Не витримали нерви: 28-річна жінка кілька раз проштрикнула ножем чоловіка
Новини

Не витримали нерви: 28-річна жінка кілька раз проштрикнула ножем чоловіка

Сьогодні, 14:43

Потерпілий та підозрювана разом випивали, а потім між ними сталася сварка. Жінка була розлючена, тому схопила ніж і більше десятка ….

Гірка новина: не стало Людмили Мамикіної, актриси Вінницького театру
Люди

Гірка новина: не стало Людмили Мамикіної, актриси Вінницького театру

Сьогодні, 12:00

Пішла з життя акторка драми Вінницького театру Людмила Михайлівна Мамикіна. Про причини та обставини смерті на цей момент невідомо. Про це повідомила прес-служба ….

Як і обіцяли: у Вінниці відновив роботу театр ім. Садовського
Важливе

Як і обіцяли: у Вінниці відновив роботу театр ім. Садовського

Вчора, 17:10

Після тривалої перерви, спричиненої карантинними обмеженнями, Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр імені М. К. Садовського відновив свою роботу. Про ….