У зоопарку Вінниці з’явилась зебра, але тепер треба ще одна

31.05.2019
У зоопарку Вінниці з’явилась зебра, але тепер треба ще одна

Житиме красуня у відкритому просторому вольєрі. А зимуватиме вона у новому зимівнику, який зоопарк наразі добудовує власними силами за кошти з власної господарської діяльності. Всі будівельні роботи наразі вже завершені. Залишилось лише провести опорядження зовнішніх стін.

Також, очільник зоопарку Євген Ткачик додав, що наразі для Тіри шукають хлопчика, адже вона вже доросла, статево зріла дівчинка (статева зрілість наступає у зебр у семирічному віці), та гадає, що зебри успішно приживуться у їхньому зверинцеві, та будуть розмножуватись й радіти відвідувачам.

У зоопарку не обділили увагою і ведведів. Їх розселили по нових помешканнях. Бурих – переселили у новий сучасний вольєр з басейном і водоспадом (ІІ черга) поряд із новим вольєром, до якого вони переїхали рік тому. Нині в їх вже обжите помешкання (І черга) переселили гімалайських ведмедів. Наразі вони звикають до нових “квадратних метрів” та незвичного ландшафту.

Тут ведмеді перебуватимуть постійно, – зазначає директор зоопарку Євген Ткачик. – Таке розташування тварин планувалось з самого початку. Перша черга трішки менша за другу. Оскільки бурі ведмеді трохи більші за розмірами, їм потрібна більша територія. А гімалайським ведмедям підходять обидва вольєри. Вони обидва відповідають усім нормам, із великим запасом, і нічим не відрізняються один від одного. У новому вольєрі також є басейн, фільтрувальна станція, кормушки, барлоги, зал для прийому їжі, рухлива стіна.

Директор зоопарку також зауважив, що новий вольєр, у якому вже зимували бурі ведмеді, цілком виправдав себе протягом року.

Нам було дуже приємно працювати з новим вольєром. Гадаю, ведмедям комфортно в ньому жити. Приємно і відвідувачам, оскільки від тварин їх відгороджує лише скло. Ведмеді не відчувають енергетики людини, і то є надзвичайно безпечно. Крім того, відвідувачі менше кидають у такі вольєри корм, що допомагає запобігати розладам травлення у тварин, – “підвів риску” Є. Ткачик.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

ХАМАС відновив обстріли Ізраїлю (ФОТО)
Важливе

ХАМАС відновив обстріли Ізраїлю (ФОТО)

Сьогодні, 16:57

11 травня палестинський ісламістський рух ХАМАС відновив обстріли по ізраїльських містах. Ізраїльські військові відповіли ракетами і авіаударами, інформує The New York ….

Не витримали нерви: 28-річна жінка кілька раз проштрикнула ножем чоловіка
Новини

Не витримали нерви: 28-річна жінка кілька раз проштрикнула ножем чоловіка

Сьогодні, 14:43

Потерпілий та підозрювана разом випивали, а потім між ними сталася сварка. Жінка була розлючена, тому схопила ніж і більше десятка ….

Гірка новина: не стало Людмили Мамикіної, актриси Вінницького театру
Люди

Гірка новина: не стало Людмили Мамикіної, актриси Вінницького театру

Сьогодні, 12:00

Пішла з життя акторка драми Вінницького театру Людмила Михайлівна Мамикіна. Про причини та обставини смерті на цей момент невідомо. Про це повідомила прес-служба ….

Як і обіцяли: у Вінниці відновив роботу театр ім. Садовського
Важливе

Як і обіцяли: у Вінниці відновив роботу театр ім. Садовського

Вчора, 17:10

Після тривалої перерви, спричиненої карантинними обмеженнями, Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр імені М. К. Садовського відновив свою роботу. Про ….