Вінничани оцінюватимуть лікарів за допомогою QR-коду

20.06.2019
Вінничани оцінюватимуть лікарів за допомогою QR-коду

Вінницьким лікарям презентували електронний сервіс “Revizion” – систему оцінки діяльності закладу його клієнтами. 

Сервіс діє у різних закладах, тестують його і в охороні здоров’я. Як повідомила заступниця вінницького міського голови Галина Якубович, цією системою вже користуються медичні заклади Житомира і Львова, а у Вінниці вона проходить тестування в центрі первинної медико-санітарної допомоги № 2. Саме в цьому центрі й відбулася презентація нововведення.

У чому полягає система оцінки? На дверях кожного кабінету, де приймають сімені лікарі, розміщено табличку з QR-кодом і прізвищем лікаря. Пацієнт може залишити відгук або оцінити роботу лікаря. Для цього потрібно з допомогою смартфона сканувати код і тоді на екрані гаджета висвітяться критерії, за якими можна оцінити роботу лікаря, а також  написати відгук власними словами. Відгук потрапляє і до сімейного лікаря, і до головного лікаря закладу. Якщо пацієнт чимось обурений і не хоче авторизуватися, залишаючи відгук, він може увімкнути режим анонімності – тоді його контакти бачитиме тільки головний лікар, а  сімейний  (роботу якого оцінюють) – ні. На думку розробника сервісу, головлікарю варто зв’язатися зі скаржником, щоб з’ясувати ситуацію і виправити її, але при цьому не провокувати негативне ставлення лікаря до пацієнта-скаржника. Такі бесіди корисні ще й тим, що керівник закладу може дипломатично зупинити хвилю неконструктивного негативу, яку здатний підняти обурений пацієнт, адже він може писати гнівні відгуки в соціальних мережах,  писати скарги до засобів масової інформації (це особливо важливо, якщо обурення безпідставне, що буває нерідко). Автор розробки вважає, що варто спілкуватися й з тими, хто залишає позитивні відгуки, тобто дякувати їм, а лікаря, який отримує багато позитивних відгуків, заохочувати.

Критерії оцінки можуть бути різними для різних закладів – працівник компанії, яка розробила сервіс, разом з адміністрацією закладу вирішують це в кожному окремому випадку.

Під час тестування сервісу у ЦПМСД № 2 було отримано понад 80 відгуків (приблизно за місяць). Вінницькі лікарі, які знайшли можливість прийти на презентацію, дістали власні смартфони і спробували скористатися оцінювальником, сканувавши QR-код, показаний на екрані. Розробник сервісу детально пояснював, як діє система.

 

Джерело – Depo.вінниця.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Знайшли чоловіка, який дав драла, після вчиненого смертельного ДТП
Новини

Знайшли чоловіка, який дав драла, після вчиненого смертельного ДТП

Вчора, 17:08

У Тульчинському районі, що на Вінниччині, водій смертельно травмував чоловіка, який разом з двома односельцями йшов по узбіччю дороги, повідомляє пресслужба поліції ….

Ковід заганяє Вінницю у карантинні рамки: знову дистанційне навчання
Новини

Ковід заганяє Вінницю у карантинні рамки: знову дистанційне навчання

Вчора, 13:16

З середи, 3 березня, Вінницька область переводить всі школи на дистанційне навчання — це стосується всіх класів. Відповідне рішення прийняли сьогодні, ….

Вінниччина в «червоній зоні» ризику
Важливе

Вінниччина в «червоній зоні» ризику

28.02.2021

Вінниччина нарощує лідерство за числом нових заражень коронавірусною інфекцією COVID-19. Лише 28 лютого зареєстровали 303 нових випадки інфікування ковід, повідомляє Вінницький обласний ….

Україна втратила ще одного бійця з Вінниччині в зоні ООС
Люди

Україна втратила ще одного бійця з Вінниччині в зоні ООС

28.02.2021

Вінниччина знову втратила земляка, який героїчно загинув на Сході України. Сьогодні, 28 лютого попрощалися із Сергієм Сорочинським. Поховали чоловіка в рідному ….