Як запобігти виїзду за кордон власних принципів? (ОПИТУВАННЯ)

10.02.2020
Як запобігти виїзду за кордон власних принципів? (ОПИТУВАННЯ)

Хто не думав про роботу та життя за кордоном? Таких одиниці.

Всі про це думають та не всі на це можуть зважитись. На теперішній час, люди, які вирішили поїхати працювати на чужину – це молодь, віком 18-35 років.

Невже не можна знайти роботу на Батьківщині?

Так, можна. Але чи це задовольнить наші вимоги? Від цього комуналка не стане нижчою, як і ціни. Та і квартиру навряд чи придбаєш, чи будинок побудуєш. Є варіант відкрити власну справу. І тут знову страх… А якщо прогориш? А якщо при цьому ще і кредит взяв під шалені відсотки, як віддавати? Тому наша молодь і прагне до кращого. Де відповідні заробітні плати та рівень життя їм відповідає. А держава, хоч і не Батьківщина, всяко у цьому сприяє. Хочеш кредит на власну справу чи житло? – Бери. Під мінімальний відсоток або ж взагалі без нього. Тільки працюй. Твоя праця цінується… Такі там канони.

А що у нас? Шалені відсотки по кредитам, мізерна заробітна плата та відсутність соціальної допомоги.
Чи не варто нашому Уряду усвідомити, що якщо буде щасливий народ, то і держава буде процвітати… Чи не так?

Навіщо державі 450 депутатів?

Що вони можуть вирішити, займаючись власними справами, бізнесом та розвагами? Захмарну суму коштів для їх утримання можна спрямувати на підвищення пенсій та соціальних виплат.
Кожен із них є обранцем народу, який, згідно Конституції є джерелом влади, але що вони роблять для народу, окрім збагачення?

Саме тому українці їдуть туди, де, здавалося б краще, де все не так, де все по-іншому. Але ж не так все просто… Наші співвітчизники прагнуть нажитись на своїх же. І ОТ ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ЄВРОПЕЙЦІВ.

Поїхавши за кордон із бажанням щось змінити, заробивши грошей та відкрити власну справу. Але не все так солодко, як здається. Є гроші та немає сім’ї або розлучення через відстань.

І більша половина українських емігрантів ніколи вже не повернеться, як би складно там не було. Стає сумно, адже чужа держава може зробити набагато більше для нас, ніж власна.

Україна –  могутня держава, яка може розвиватись, але для цього потрібно бажання. Як простих українців, так і тих, хто представляє наші інтереси як на державному та міжнародному рівнях.

Ми можемо побудувати сильну і процвітаючу країну, але для цього потрібно бажання і підтримка, як держави так кожного з нас. Адже ми можемо все.

Чому українці їдуть на заробітки за кордон?

View Results

Loading ... Loading ...
Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Стало відомо на який термін продовжили карантинні заходи на Вінниччині
Важливе

Стало відомо на який термін продовжили карантинні заходи на Вінниччині

Вчора, 07:11

Під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення щодо подовження карантинних обмежень на території ….

В Подільському зоопарку оприлюднили пікантні фото єнотів
Новини

В Подільському зоопарку оприлюднили пікантні фото єнотів

09.04.2021

У Вінницькому зоопарку показали, як єноти радіють приходу весни. Пухнастики вилазять зі своїх домівок, щоб побавитись на ласкавому сонечку. Фото опубліковані ….

Жорстка помста: посварився з дружиною та спалив будинок
Новини

Жорстка помста: посварився з дружиною та спалив будинок

09.04.2021

На Вінниччині 29-річний чоловік після конфлікту зі своєю сдружиною спалив житловий будинок. Однак помститися він вирішив через півтора року.  Про ….

Жінка намагагалась перевезти партію наркотиків до Новодністровська
Новини

Жінка намагагалась перевезти партію наркотиків до Новодністровська

08.04.2021

Жінка збувала особливо важкий наркотик місцевим мешканцям. Слідчі разом із оперативниками задокументували та припинили її незаконну діяльність. Правоохоронці отримали інформацію ….