Сергій Кудлаєнко закликає  ради всіх рівнів виділити кошти на боротьбу з коронавірусом та ввести кримінальну відповідальність за заробітки на пандемії

16.03.2020
Сергій Кудлаєнко закликає  ради всіх рівнів виділити кошти на боротьбу з коронавірусом та ввести кримінальну відповідальність за заробітки на пандемії

 

Відомий вінничанин, Сергій Кудлаєнко – народний депутат ВР VIII  скликання, висловив свою думку щодо ситуації із пандемією, що поширюється у світі. На своїй сторінці  у соціальній мережі Фейсбук він засуджує тих, хто заробляє завядки надзвичайній ситуації в країні та закликає об’єднувати всі ресурси для збереження здоров’я і життя вінничан.

 

«Той випадок, коли не можу  стояти осторонь і мовчати…

Сьогодні, коли весь світ став на боротьбу із пандемічним вірусом, мені не байдуже, що відбувається в Україні та у моєму рідному місті! У Вінниці живуть мої рідні , батьки, друзі, це моя рідна земля.

Як Вінничанин , як син і батько, врешті-решт – просто як людина  – звертаюсь до всіх, хто зберіг високу  громадську свідомість та людяність.

В Україні запроваджуються карантинні заходи –  це правильно.  Не буду говорити про месиджі окремих чиновників, стосовно  «перспектив до виживання» наших батьків , але це обурює , а  ще більше засуджую тих,  хто сьогодні заробляє шалені статки  на ліках, засобах захисту та обладнанні для лікарів! Побороти  пандемію можна тільки системно. Це цілий комплекс заходів влади всіх рівнів – центральної і місцевої», – пише у зверненні до своїх підписників Сергій Кудлаєнко.

 

Він закликає до негайного розгляду змін до бюджетів на позачергових сесіях рад всіх рівнів, звертає увагу  на необхідність негайного забезпечення індивідуальними засобами захисту лікарів медзакладів, а також виступає за створення комунікації в режимі 24/7, щоб запезпечити логістику  дій для вінничан під час карантинних заходів.

Кудлаєнко переконаний, що побороти виклики  пандемії вдасться завдяки об’єднанню бізнесу ключових  напрямків – торгівлі, фармацевтичної галузі, промисловості, а також  злагодженої роботи всіх комунальних служб. 

 

 «Треба розглянути зменшення фінансового навантаження на бізнес шляхом звільнення сплати коштів за оренду комунальної  і державної власності , податкового навантаження , будь -які пільги для соціально-відповідального бізнесу , який допомогатиме в цій ситуації!

Людям по всім ЗМІ  пояснювати чітку і зрозумілу інформацію – де і коли протестуватись? 

Як допомогти стареньким, дітям, вагітним жінкам?  

Де взяти ліки  чи продукти? 

Де взяти засоби захисту? 

Чи є соціальний транспорт? 

Це все повинно працювати бездоганно і системно .

Надважливо об’єднатись, згуртуватись і разом  показати чого ми варті заради того, щоб зберегти спокій, здоров’я та життя людини!

Готовий приєднуватись, допомагати, підтримувати. Бережіть себе та своїх близьких!», – написав на  власній сторінці Фейсбук Сергій Кудлаєнко та закликав не панікувати.

 

Він підтримує застосування  кримінальної відповідальності до кожного, хто стане на заваді боротьби  суспільства з коронавірусом.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Вінниця отримала партію вакцини від Covid-19
Новини

Вінниця отримала партію вакцини від Covid-19

Вчора, 21:57

Вакцинація від коронавірусу в Україні стартує сьогодні, через день після того, як 23 лютого прибула партія першої вакцини від Covid-19 ….

У Вінниці хочуть перетворити колишній кінотеатр на Палац спорту
Новини

У Вінниці хочуть перетворити колишній кінотеатр на Палац спорту

Вчора, 18:04

На сайті Вінницької міської ради з`явилась петиція про перетворення колишнього кінотеатру «Росія» на багатоцільовий Палац спорту. Вінничанин Василь Музика пропонує створити ….

У Вінниці оприлюднили план реконструкції вулиці Батозької
Важливе

У Вінниці оприлюднили план реконструкції вулиці Батозької

Вчора, 12:44

У Вінниці оприлюднили план реконструкції вулиці Батозької. Очікувана вартість за виконання умов оголошеного тендеру –  2 287 690 гривень. Проєкт, згідно документації, мають ….

Корупція має бути помічена: у Вінниці працівники училища оголосили голодування
Люди

Корупція має бути помічена: у Вінниці працівники училища оголосили голодування

Вчора, 10:05

У Вінниці 24 лютого ранок працівників Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 розпочався з акції голодування, про це пише Суспільне. О ….