Для представників громад відкрито платформу онлайн-навчання U-LEARN від Програми «U-LEAD з Європою»

18.03.2020
Для представників громад відкрито платформу онлайн-навчання U-LEARN від Програми «U-LEAD з Європою»

Про це повідомляє сайт Програми «U-LEAD з Європою». Платформа вже працює і доступна за посиланням u-learn.org.ua. Навчальні матеріали безкоштовні, а після навчання є можливість отримати сертифікат.

На думку представників U-LEAD, одним із ключових результатів децентралізації та регіональної політики є реорганізація державного управління та надання послуг на субнаціональному рівні, що вимагає від місцевого самоврядування прийняття нових обов’язків та завдань. Це створює нові вимоги до персоналу та розвитку спроможності посадових осіб місцевого самоврядування. Відтак, важливу роль відіграють тренінги, консультації експертів, взаємне навчання на місцях та обмін досвідом. Сучасні цифрові технології та інструменти навчання стають все більш актуальними для налагодження контактів з громадами по всій Україні.

Навчальний ресурс націлений на керівництво ОТГ, фахівців усіх рівнів та тих, хто цікавиться питаннями місцевого самоврядування в Україні.

Програма «U-LEAD з Європою» розробила 7 навчальних модулів із розвитку спроможності об’єднаних територіальних громад:

  1. Щоденні етичні проблеми в роботі ОТГ.
  2. Стратегічна комунікація: вступ.
  3. Вступ до залучення громадян до процесів прийняття рішень.
  4. Цифрові комунікації в громадах.
  5. Соціальні послуги в ОТГ.
  6. Основи реформи охорони здоров’я за допомогою e-Health.
  7. Формування спроможної освітньої мережі в громаді.

Онлайн-платформа U-LEARN містить і цінний навчальний актив – «Путівник керівника», онлайн-збірку з дванадцяти тематичних розділів, присвячених ключовим питанням, з якими стикаються керівники ОТГ.

«Доступ до електронних модулів вільний та не потребує реєстрації. Реєстрація потрібна лише за наявності вашого бажання отримати сертифікат про успішне проходження навчання. Необхідною умовою для отримання сертифікату є опрацювання усіх навчальних матеріалів та успішне проходження фінального тесту», – так прокоментував можливості онлайн платформи U-LEARN Бастіан Файгель, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ

Програма «U-LEAD з Європою» розуміє актуальність навчання у такому форматі, а тому і надалі інвестуватиме у створення нових навчальних модулів для розвитку спроможності громад в Україні. U-LEAD запрошує усіх на платформу U-LEARN за посиланням u-learn.org.ua

Нагадаємо, що у Вінницькій області працює регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою». Фахівці офісу надають в режимі онлайн 24/7 консультації та координаційну підтримку представникам ОТГ, в тому числі і щодо участі в онлайн-навчальних проектах U-LEAD. За консультаціями звертайтесь за ел. адресою : vinnytsia@u-lead.org.ua

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Повний дзен: у Подільському зоопарку ведмеді показали, як треба відпочивати (відео)
Новини

Повний дзен: у Подільському зоопарку ведмеді показали, як треба відпочивати (відео)

Сьогодні, 18:14

Працівники Подільського зоопарку виклали на свою фейсбук-сторінку вкрай позитивне відео з гімалайськими ведмедями, показавши, що ж поробляють тварини в спекотні літні дні. “І нехай ….

В Тяжилові зіткнулися одразу кілька транспортних засобів – що ж сталося на дорозі
Новини

В Тяжилові зіткнулися одразу кілька транспортних засобів – що ж сталося на дорозі

Сьогодні, 11:12

15 червня близько 18.15 години на вулиці Ватутіна у пекельний боулінг зіграло п’ять автомобілів, мопед та тролейбус. Але головне питання – чи ….

Містичний карпатський ліс зробив вінничанина жертвою «блуду»
Люди

Містичний карпатський ліс зробив вінничанина жертвою «блуду»

Вчора, 13:36

В Карпатах сталася моторошна історія, яка пробирає холодом аж до самих кісток. Тільки уявіть: вінничанин став жертвою так званого «блуду» ….

Моторошна ДТП у Літині: фатальне зіткнення забрало життя водія
Новини

Моторошна ДТП у Літині: фатальне зіткнення забрало життя водія

14.06.2021

Сьогодні, 14 червня, у смт Літин сталась моторошна аварія. Можливо, цього лиха могло б не бути, якби водій «ВАЗа» зважав на ….