Прокуратура виявила порушення пожежної безпеки в установах виконання покарань області

02.04.2020
Прокуратура виявила порушення пожежної безпеки в установах виконання покарань області

Прокуратурою Вінницької області проведено перевірку стану додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства в органах пробації та законодавства про пожежну безпеку в установах виконання покарань області.

Установлено, що органами пробації не завжди вивчаються майбутніумови проживання та соціального влаштування осіб засуджених до позбавлення волі, які готуються до звільнення.

Мають місце випадки неналежного здійснення індивідуально-профілактичної роботи із особами засудженими до покарань не пов’язаними із позбавленням волі, що призводить до вчинення такими особами повторних злочинів.

Встановлено факти подання до суду передчасних та необґрунтованих подань про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання у виді виправних робіт, без реального підтвердження виправлення засуджених осіб, несвоєчасного ініціювання питання скасування відносно засуджених осіб іспитового строку та направлення осіб для відбування покарання в місця позбавлення волі.

Виробничі приміщення більшості установ не обладнані припливно-витяжною вентиляцією, чим створюється загроза для здоров’я засуджених.

Не проводяться випробовування стану ізоляції електричних подовжувачів, а камфори жарочних плит, не приєднані до заземлюючого пристрою.

Дерев’яні конструкції горищних приміщень не оброблені вогнетривким розчином, через що, в одній із установ нещодавно двічі стались пожежі, внаслідок чого вигорів дах виробничих приміщень. Приміщення установ не обладнані системою пожежної сигналізації.

Установи виконання покарань недоукомплектовані первинними засобами пожежогасіння, відсутні інформаційно-довідкові куточки щодо дій персоналу у разі виникнення надзвичайних ситуацій або інших нестандартних подій, персонал не забезпечено відповідними засобами захисту органів дихання, пожежно-рятувальні автомобілі не перебувають у стані повної готовності.

Вказані порушення є непоодинокими та носять системний характер.

За наслідками перевірки керівникам органів пробації та установ виконання покарань внесено  документи прокурорського реагування, які перебувають на розгляді.

За інформацією пресслужби прокуратури Вінницької області
Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Блогерка у 82 роки: жителька Вінниччини стала зіркою Tik-Tok (ВІДЕО)
Люди

Блогерка у 82 роки: жителька Вінниччини стала зіркою Tik-Tok (ВІДЕО)

Сьогодні, 14:05

Життя у 82 роки тільки починається. У цьому переконана пенсіонерка із Вінниччини. Ніна Колодніцька їздить на тракторі, випікає смаколики та збирає ….

У Вінниці розшукують 26-річну дівчину (ФОТО)
Люди

У Вінниці розшукують 26-річну дівчину (ФОТО)

Сьогодні, 10:00

Вінничанка Вікторія Дзема пішла з дому 8 травня та досі не повернулася, її місцезнаходження залишається невідомим. Про це повідомляє пресслужба поліції ….

Донька самовільно пішла до подруги. Мати почала бити на сполох опівночі
Люди

Донька самовільно пішла до подруги. Мати почала бити на сполох опівночі

Вчора, 14:35

Вінницька поліція розшукала 17-річну жительку Липовецької територіальної громади. Як інформують в правоохоронних органах, із заявою про зникнення дівчини близько опівночі до ….

У приватному будинку на Вінниччині стався потужний вибух газу (ФОТО)
Новини

У приватному будинку на Вінниччині стався потужний вибух газу (ФОТО)

Вчора, 14:00

У п`ятницю, 7 травня, у приватному будинку в селі Китайгород Гайсинського району, стався вибух побутового газу, внаслідок чого полум`я охопило ….