Карантин, як привід для розлучення або як врятуватися від домашньої рутини?

05.04.2020
Карантин, як привід для розлучення або як врятуватися від домашньої рутини?

Пандемія коронавірусу навряд може збільшити кількість розлучень, адже карантин та дистанційна робота дають змогу партнерам побачити один одного у незвичному режимі.

Так у Китаї різко зросла кількість поданих заяв про розлучення, а в Італії зросла кількість випадків сімейного насильства.

Як же зберегти мир у сім’ї під час карантину?

Особистий простір. Поважайте чужу потребу відгородитися. Залиште один одного в спокої. Люди зобов’язані один від одного відпочивати. І про це теж можна домовитися — без скандалів, а з розумінням.

Поруч з вами людина зі своєю позицією. Людина зі своєю картиною світу, своїм сприйняттям того, що відбувається, страхами і психічною своєрідністю. Дайте одне одному право на всі ті емоції, які ви відчуваєте — сміх від комічності того, що відбувається, страх і невпевненість перед майбутнім. Пам’ятайте, що перебування вдома вдвох – це генеральна репетиція перед пенсією.

Почніть з спілкування. Розповідайте про свої мрії, емоції, переживання. Вмійте озвучувати свої прохання і вирішувати проблеми, не пред’являючи претензії. Говоріть один одному про ваші почуття, про те як ви кохаєте, про важливість і значущість партнера у вашому житті. Словом можна зцілити чи вбити.

Правило шести секунд. Під час конфлікту важливо пам’ятати про це правило. Коли настає пік конфлікту не забудьте глибоко вдихнути і зачекати маленький проміжок часу. Рівно за 6 секунд імпульс надходить від нашої нервової системи до лобної долі і людина заспокоюється.

Спільні заняття, які зближають. Приготування їжі, перегляд фільмів/серіалів тощо — мережу завалено варіантами. До речі, у багатьох пар і секс залишився в минулому, саме час урізноманітнювати інтимну сторону стосунків. Даруйте один одному ніжність, увагу і турботу.

Захоплення. Хтось любить читати книгу, хтось мотіротить простори мережі, залипає перед телевізором, майструє, в’яже, малює, співає. Все це потрібно поважати за заоохочувати. Це чудова можливість відключитись від домшньої рутини.

Чи стали ви більше конфліктувати на карантині?

View Results

Loading ... Loading ...
Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

У Жеринському районі трагічно загинув 13-річний підліток
Новини

У Жеринському районі трагічно загинув 13-річний підліток

Сьогодні, 13:31

Поблизу с. Пляцина Жмеринського району, 14 травня втопився 13-річний підліток, інформують у прес-службі надзвичайників. Прибувши до місця виклику, водолази-рятувальники відразу ж ….

Гра на два фронти закінчилась: снайперка з Вінниці померла від лейкозу
Люди

Гра на два фронти закінчилась: снайперка з Вінниці померла від лейкозу

Сьогодні, 07:15

14 травня перестала боротись за своє життя Ольга Гранецька, снайперка-розвідниця з Вінниччини. Гострий лейкоз здолав її у Головному військовому клінічному ….

Готель «Південний Буг» реконструюють у 24-поверхову будівлю бізнес-класу
Важливе

Готель «Південний Буг» реконструюють у 24-поверхову будівлю бізнес-класу

Вчора, 12:00

Готель «Південний Буг» перетворять на сучасну будівлю з комфортабельними умовами для життя. Комплекс площею 10 920,4 м2 ввели в експлуатацію ще ….

Смертельна ДТП у Вінницькому районі: загинув 40-річний водій (фото)
Новини

Смертельна ДТП у Вінницькому районі: загинув 40-річний водій (фото)

Вчора, 10:16

На Вінничині сталась смертельна ДТП, водій загинув на місці пригоди. Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької області. Транспортна пригода трапилась ….