«Нас всіх взяли за сраки»: як влада годує медиків? (ВІДЕО)

06.05.2020
«Нас всіх взяли за сраки»: як влада годує медиків? (ВІДЕО)

За час карантину більшість українських медиків не отримали жодної копійки. Обіцяної надбавки годі й чекати, тим часом коли у Європейських країнах виділяють рекордні суми на зарплати медикам і протистояння вірусу.

Зарплати українських медиків – одні з найнижчих у світі! Для порівняння: у США медики отримують понад 16,7 тис. дол. на місяць (після вирахування податків), українські медики всього за 273 дол. на місяць в умовах епідемії. При тому, що за 5 травня в Україні інфікувались 72 медичних працівники.

Міністерство охорони здоров’я і уряд пообіцяли доплати за березень і квітень у 300% до зарплат медикам, які лікують хворих на COVID-19. Раніше різні доплати обіцяли лікарям і місцеві адміністрації. Проте, про обіцянки залишились “цяцянками”.

В окремих регіонах України медики вийшли на акцію протесту. Нагадаємо, що у Вінниці 4  травня медики центральної районної лікарні, яку визначено закладом госпітальної бази з лікування хворих на COVID-19, вийшли на акцію протесту через мізерні доплати за роботу з інфікованими пацієнтами.

На відеохостингу YouTube з’явився відеоролик, в якому одна із жертв обіцянок високопосадовців поділилась суворими реаліями. Фельдшер швидкої допомоги розповіла, що в лікарні брак засобів індивідуального захисту та напружений робочий графік, а за час панадемії вона отримала свій мінімальний оклад і була дуже ображена, бо так багато було обіцяно від держави.

Після відвертих зізнань, жінка розповіла, що керівництво медичного закладу “взяло всіх за сраки” і після опублікованого відео в мережі, у закладі “з’явилось все”, саркастично додала медик.

 

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Вінниччина в «червоній зоні» ризику
Важливе

Вінниччина в «червоній зоні» ризику

Вчора, 20:20

Вінниччина нарощує лідерство за числом нових заражень коронавірусною інфекцією COVID-19. Лише 28 лютого зареєстровали 303 нових випадки інфікування ковід, повідомляє Вінницький обласний ….

Україна втратила ще одного бійця з Вінниччині в зоні ООС
Люди

Україна втратила ще одного бійця з Вінниччині в зоні ООС

Вчора, 15:29

Вінниччина знову втратила земляка, який героїчно загинув на Сході України. Сьогодні, 28 лютого попрощалися із Сергієм Сорочинським. Поховали чоловіка в рідному ….

Учасники АТО та їх діти отримають компенсацію за навчання
Новини

Учасники АТО та їх діти отримають компенсацію за навчання

Вчора, 12:28

Вінницькі бійці та їх діти, які навчаються протягом І та ІІ семестрів 2020-2021 навчального року, отримають компенсацію з обласного бюджету, повідомляє ….

Загинув під колесами іномарки через власну недбалість
Люди

Загинув під колесами іномарки через власну недбалість

Вчора, 05:13

На Вінниччині легковик збив чоловіка, який переходив дорогу поза межами пішохідного переходу. Від отриманих травм останній помер, повідомляє відділ комунікації ….