За яких умов та коли розпочнеться прийом заяв про зарахування першачків?

20.05.2020
За яких умов та коли розпочнеться прийом заяв про зарахування першачків?

У департаменті освіти Вінницької міської ради повідомили про прийом заяв про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

Вже з 1 червня 2020 року починається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів. Заяви будуть прийматися впродовж місяця – по 30 червня 2020 року (включно).

Під час прийому документів щодо зарахування до закладів освіти обов’язковим є дотримання основних санітарно-епідеміологічних правил:

  • проведення термометрії та допуск до закладу тільки відвідувачів з нормальною температурою та засобах індивідуального захисту (маска, рукавички);
  • забезпечення відповідної дистанції (для зручності – можливе нанесення відповідних розміток);
  • провітрювання та дезінфекції приміщень, робочих поверхонь, предметів використання тощо.

Батьки або один з батьків дитини подають особисто заяву до закладу освіти, а з нею необхідно додати наступні документи:

  • копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089. На час карантину в медичних закладах не проводять огляди дітей, медичну довідку можна буде надати до школи до 15.08.2020.
  • оригінали документів, що підтверджують фактичне місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.
Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Моторошна ДТП забрала життя пішохода
Люди

Моторошна ДТП забрала життя пішохода

Вчора, 16:04

У Вінницькому районі сталась моторошна ДТП за участі вантажного автомобіля та пішохода. Фото – vn.npu.gov.ua Трагічний інцидент стався 25 лютого. Пішохід ….

Операція «врятувати знесиленого лебедя» успішно проведена
Новини

Операція «врятувати знесиленого лебедя» успішно проведена

Вчора, 13:41

Поліцейські Вінниччини взялися за порятунок лебедя, який через брак сили упав на дорозі Житомир – Могилів-Подільський.  Знесилену птаху після падіння знайшов ….

Не святі горшки ліплять, а гончарні круги з пральних машин
Новини

Не святі горшки ліплять, а гончарні круги з пральних машин

Вчора, 11:00

З гончарством пліч-о-пліч йде 41-річний Вадим Шпаковатий з Бару, пише Вінниця.інфо. Чоловік майструє унікальні гончарні круги з пральних машин. Зізнається, що ….

Головна інфекціоністка Вінниччини пояснила про відмову від вакцинації
Новини

Головна інфекціоністка Вінниччини пояснила про відмову від вакцинації

25.02.2021

Медичний резонанс: головна інфекціоністка Вінниччини Лариса Мороз не робитиме щеплення від ковід індійською вакциною Covishield. Чи дійсно це так, пише ….