«ЗА МАЙБУТНЄ» надихає та об’єднує своїх прихильників на Вінниччині

01.08.2021
«ЗА МАЙБУТНЄ» надихає та об’єднує своїх прихильників на Вінниччині

Науково-практична конференція політсили відбулась у Хмільнику.

На Вінниччині,  у м. Хмільник відбулась науково-практична конференція партійців «ЗА МАЙБУТНЄ» спільно із учасницями Жіночого Руху «ЗА МАЙБУТНЄ».

Зустріч мала на меті скоординувати та об’єднати зусилля представників місцевого самоврядування, парламентаріїв та громадських активістів довкола вирішення актуальних для громад і регіону питань.

До участі у дискусії долучились Петро Юрчишин – народний депутат України, голова Вінницького обласного осередку політсили, Ірина Суслова – лідерка Жіночого Руху «ЗА МАЙБУТНЄ», депутати місцевих рад, голови ТГ  Вінниччини, активна громадськість області.

На початку заходу присутніх привітав Петро Юрчишин. Він підкреслив, що  політсила «ЗА МАЙБУТНЄ» на Вінниччині має представництво у більшості місцевих рад та  активно працює на успішний розвиток  міст і сіл регіону.

«Політсила «ЗА МАЙБУТНЄ» об’єднала представників різних професій – медиків, вчителів, аграріїв, управлінців. Вони мають великий досвід і впродовж багатьох років працюють на  рідній землі. Плідну діяльність ведуть наші волонтери – ГО «Волонтерська родина України», прихильники «ЗА МАЙБУТНЄ». Сьогоднішня  зустріч проходить на території санаторно-курортного комплексу «Радон», де на постійній основі  надається безкоштовне лікування учасникам АТО та їх родинам. Варто відзначити і  активну роботу Жіночого Руху «ЗА МАЙБУТНЄ». Рік тому просто на папері було створено Жіночий рух. А сьогодні – це потужна команда сильних жінок, яких майже 200 тисяч.  Наша країна бореться із пандемією, впроваджується  важлива реформа децентралізації,  є безліч питань до реформ медицини і освіти, соціальної сфери. Тому,  сьогодні наше головне завдання  –  згуртуватися  та докласти  усіх зусиль, аби змінити життя людей на краще, заради майбутнього наших дітей», – зазначив парламентар.

До учасників зібрання звернулась лідерка Жіночого Руху «ЗА МАЙБУТНЄ» – Ірина Суслова. Вона наголосила, що Рух – не політичний проект, який закривається після виборів, а потужна спільнота активних людей, готових  працювати для суспільства.

«Ми  працюємо, передусім,  з нашими депутатками і головами ТГ. 98% жінок – представниць нашої політсили, прийшли  до органів влади вперше – хтось не має знань, практичного  досвіду, необхідних навичок. Але вони щиро прагнуть змін, і ми готові їх підтримати, навчити.  Жіночий Рух   запроваджує навчання по різних напрямках: інструменти депутатської роботи, як працювати в комісіях місцевих рад,  як реалізуватись у статусі депутата. Далі – соціальні проекти, які ми реалізуємо.  Це дає можливість залучити додатково людей, вирішити місцеві проблеми, а також  сформувати новий порядок денний для законодавців. Завдання  – спільно з вами напрацювати програму, яка вирішить проблеми медиків,  освітян, пенсіонерів, інфраструктури  міст і сіл. Реальні реформи – це ті, що йдуть знизу! Тоді вони будуть справжніми.  Нам потрібні ваші знання і участь, щоб разом рухатися тільки вперед», – підкреслила у своєму виступі  лідерка Руху.

Ірина Суслова та  Олена Гончар – координаторка Руху у Вінницькій області подякували  жіноцтву Вінниччини за активну роботу та вручили подарунки.

Також,  під час зустрічі, Петро Юрчишин  вручив найактивнішим партійцям Вінницького обласного осередку  почесні відзнаки  політсили «ЗА МАЙБУТНЄ». Серед нагороджених: Микола Юрчишин – голова Хмільницької міської ТГ,  Сергій Редчик – заступник Хмільницького міського голови, Анатолій Єфремов – голова Вендичанської селищної ТГ, Павло Кузьмінський – голова Махнівської сільської ТГ, Лідія Семенюк – депутат Тульчинської районної ради, Іван Крижанівський – депутат Вендичанської селищної ради, Василь Мазур – депутат Хмільницької міської ради.

Микола Юрчишин, голова Хмільницької міської ТГ Вінниччини.

«Громади – це велика родина. Ми маємо відбудувати економіку і дати робочі місця, відновити соціальну сферу, подолати бідність. Наша країна дала нам все – найліпшу землю, розумних і працьовитих людей. Ми забули що ми – сила! Потрібно відновити справедливість, підтримати молодих спеціалістів і  людей похилого віку, які мають достойно жити. Майбутнє  – в нас, і я вірю, що ми будемо жити в чудовій державі!».

У своїх виступах та під час обговорень  учасники торкнулися багатьох тем, що турбують мешканців Вінниччини. Були порушені питання фінансової самостійності громад і підтримки їх державою, питання, що стосувалися галузей освіти, медицини, культури, соціального захисту громадян.  Значна частина часу на конференції була присвячена презентаціям та обговоренню практичних кейсів.

Галина Ярова, депутатка Вінницької обласної ради від політсили «ЗА МАЙБУТНЄ».

«ЗА МАЙБУТНЄ» молода політсила і  має  потужних лідерів, яким довіряють. Ігор Палиця, Петро Юрчишин – це  справжні люди, прості, надійні, господарники, все роблять від душі.  Вони не бояться дивитись людям в очі і брати на себе відповідальність.  Але працюючи вже тривалий час на окрузі, розумієш, що не можна все покладати лише на лідерів. Багато залежить від нас, від кожного у своїй громаді. Час швидко минає і якщо ми сьогодні нічого не зробимо, то завтра  нам нічого буде сказати людям.  Хочу подякувати за цікаву інформаційну зустріч,  це дуже важливо – нам потрібні сучасні знання, які надихають працювати. Миру в країні, миру в родині, миру в душі – і все у нас буде добре!».

Присутні на заході дійшли висновку, що, об’єднавши зусилля, можна більш ефективно обстоювати інтереси регіону, громад і жителів області, та домовилися проводити такі плідні зустрічі й у подальшому.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Ранкова ДТП на окружній у Вінниці, на місці події працюють медики та поліція
Важливе

Ранкова ДТП на окружній у Вінниці, на місці події працюють медики та поліція

Сьогодні, 10:15

Вранці 27 вересня трапилась аварія на окружній дорозі Вінниці. Сталося зіткнення двох машин. Одидві автівки зім’яло від удару. На місце ….

Згоріла заживо: у пожежі в багатоквартирному будинку загинула жінка
Люди

Згоріла заживо: у пожежі в багатоквартирному будинку загинула жінка

Вчора, 16:07

У с. Петрик Літинської територіальної громади сталася пожежа, у якій загинула людина. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Вінницькій ….

У Вінниці підліток на мотоциклі врізався в іномарку Toyota
Люди

У Вінниці підліток на мотоциклі врізався в іномарку Toyota

Вчора, 15:28

У Вінниці школяр на мотоциклі в’їхав в автомобіль Toyota. Підлітка госпіталізовано з тілесними ушкодженнями, відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє відділ ….

З’їхав у кювет та вдарився в дерево: потраждало четверо молодих людей
Люди

З’їхав у кювет та вдарився в дерево: потраждало четверо молодих людей

Вчора, 12:00

Вчора, 25 вересня, поблизу села Слобода-Гулівська Барської територіальної громади з’їхав у кювет. Внаслідок аварії постраждали водії та троє пасажирів. Про ….