Із робочим візитом до Вінниці приїздив посол Норвегії

08.02.2018

Сьогодні, 8 лютого, у Вінниці перебуває Надзвичайний та Повноважний Посол Норвегії в Україні пан Уле Тер’є Хорпестад.

У кількох містах нашої країни, зокрема і у нашому місті, за підтримки Норвегії реалізується проект «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні». Про це повідомив мер Вінниці у Фейсбук.

 

“Проект для нас дуже цікавий тим, що йдеться про залучення європейських практик і досвіду у покращенні якості муніципальних послуг і комунікації з громадою, особливо в умовах децентралізації. Тому цікаво були ознайомитися з результатами проведеного в рамках проекту опитування, яке ілюструє зміни в оцінках вінничан за останні 3 роки.

 

Приємно, що понад 50% опитаних висловились про покращення в роботі органів місцевої влади. Разом з тим, експерти відзначили високий рівень очікувань наших мешканців та їхню вимогливість до роботи муніципалітету (цікаво, що у Норвегії, де таке опитування проведено уже у 54 містах, – очікування жителів теж є дуже високими). Також досі люди недостатньо цікавляться можливостями впливу на прийняття рішень.

 

Переконаний: сильну територіальну громаду визначає прагнення лідерства і активність мешканців. Як відзначив пан Посол, Вінниця – цікава інвесторам, як місто, що динамічно розвивається. Тож для подальшого розвитку ми повинні рухатися в єдиному напрямі, а мешканці – активніше включатися у процеси, пов’язані із змінами у розвитку міста. Маю надію, що NGO-HUB, створений саме для напрацювання ідей разом з представниками активної громадськості, якраз і стане таким майданчиком для ефективної співпраці і комунікації між владою і громадянським суспільством,” – йдеться у дописі чиновника.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

50-річний чоловік намагався втекти з України і отримав кримінальну справу
Люди

50-річний чоловік намагався втекти з України і отримав кримінальну справу

Сьогодні, 16:20

Військовозобов’язаний чоловік з Київської області намагався за підкуп втекти з України. Правопорушника затримали 27 вересня в пункті пропуску «Могилів-Подільський – ….

Була налякана і схвильована: у Вінниці врятували пенсіонерку, яка кликала на допомогу
Люди

Була налякана і схвильована: у Вінниці врятували пенсіонерку, яка кликала на допомогу

Сьогодні, 14:40

У Вінниці 86-річна пенсіонерка лежала на підлозі у власній квартирі. Жінці стало зле і вона не могла самостійно піднятися, лише кликала на ….

У Вінниці водійка під час паркування збила чоловіка, його ушпиталили
Новини

У Вінниці водійка під час паркування збила чоловіка, його ушпиталили

Вчора, 13:16

Водійка автомобіля Audi під час паркування збила чоловіка, в результаті чого його госпіталізували. Про це повідомили у пресслужбі поліції у ….

Захищаючи Україну, загинули двоє Героїв з Вінниччини
Люди

Захищаючи Україну, загинули двоє Героїв з Вінниччини

Вчора, 12:55

На війні з російськими окупантами загинули двоє захисників з Козитинської громади — Валерій Попов та Юрій Фомін. Про це у ….