Вінницька поліція поповнилась новими кадрами

02.03.2018
Вінницька поліція поповнилась новими кадрами

Сьогодні, 2 березня, на території Управління патрульної поліції у Вінницькій області на вірність українському народу присягнули 9 новобранців, серед яких 1 жінка.
Зі складанням присяги новобранців привітав заступник начальника вінницьких патрульних Олександр Гаркавюк: «В Департаменті патрульної поліції сьогодні близько 17 000 співробітників. Ми несемо службу вдень і вночі, по містах і трасах міжнародного значення. Прийміть найщиріші вітання від імені усіх наших колег. Ми раді, що ви стали частиною нашої великої родини. Бажаю вам міцного здоров’я, аби ви завжди повертались зі служби неушкодженими та були опорою для мешканців міста. Нехай ваші рідні завжди мають привід пишатися вами”.

На складання присяги завітали рідні та друзі новообраних патрульних. До них звернувся в. о. заступника командира батальйону Василь Самаруха: «Хочу запевнити ваших близьких та родичів, що ми з радістю приймаємо вас в молодий колектив, будемо вас цінувати та навчати. Бажаю, щоб кількість ваших виїздів з території нашого Управління завжди дорівнювала кількості приїздів».

Загалом сьогодні вулиці нашого міста обслуговують 277 патрульних поліцейських, серед яких 32 жінки.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького
Новини

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького

Сьогодні, 15:21

Миколу Нікітіна із Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.  Про це повідомляє Тульчинська міська територіальна громада. «Указом президента України №268/2022 ….

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів
Новини

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів

Сьогодні, 14:57

Лісових жителів, які заблукали у місті, зазнімкували перехожі. Вулицями Жмеринки розгулюють дикі кабани. Їх помітили перехожі. Фото оприлюднили на сторінці ….

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі
Важливе

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі

Сьогодні, 14:23

38-річного Володимира Грибівського із Хмільника, який зник ще 21 лютого разом зі своїм автомобілем, знайшли вбитим. Тіло виявили закопаним у лісоcмузі між ….

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої
Люди

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої

Сьогодні, 13:41

37-річна жителька Вороновицької громади спалила автомобіль односельчанки. Так вона вирішила помститися за давню образу.  Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, ….