Скільки вінничанам обійдеться «тверезий водій»?

11.03.2018
Скільки вінничанам обійдеться «тверезий водій»?

Мабуть, багатьом знайома ситуація, коли після свята чи вечірки ви не можете сісти за кермо свого автомобіля, але залишати його без нагляду не хочете. Для цього існує послуга «Драйвер» (тверезий водій), скориставшись якою вас відвезуть за вказаною адресою на вашому автомобілі. Така ідея з’явилась в Скандинавії століття тому, а остаточно розвинулась в 1980 році.

Послуга «Драйвер» нині відома майже у всіх містах світу. Не виключенням стала й Вінниця. На сьогоднішній день у нашому обласному центрі існує понад 2 десятки служб таксі, найбільш популярні з яких практикують послугу «тверезий водій». Вінницька правда вирішила дізнатись, куди саме можна звернутись водію в нетверезому стані, аби його довезли на власному авто у те чи інше місце, та скільки коштує таке задоволення.

Таксі «Комфорт», номер виклику якого 559 999 включає  12 грн. за посадку та 8  грн. за 1 км шляху, а кінцеву вартість розраховують в трійному тарифі.  Таку ж ціну пропонують в службах «Лимон» (555 900) та «Магніт» (555 067). Приблизно такого ж за вартістю «драйвера» пропонує служба перевезень «Євротаксі» (555 888), та «Фортуна» (555 577) – 15 грн. + 7,5 грн. за один кілометр по місту також в трійному тарифі.  Трішки ж дешевше вам обійдеться «тверезий водій» у таксі «Бліц» (555 444), послуга якого така ж як у попередніх (трійний тариф), проте ціна за посадку та однин кілометр шляху менша (10 грн. + 7,5/1 км відповідно).

Підрахувавши приблизну вартість за «тверезого водія» стало зрозуміло, що таке задоволення для більшості вінничан є досить недешевим, тому варто задуматись, чи потрібно взагалі їхати на вечірки та свята на власному авто, чи скористатись тією ж службою таксі у звичайному тарифі . Проте, яким чином попасти на потрібен захід, вирішувати тільки вам, шановні вінничани, головне, уникайте водіння у нетверезому стані.

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

У Вінниці агресивний молодик влаштував дебош на АЗС
Важливе

У Вінниці агресивний молодик влаштував дебош на АЗС

Сьогодні, 12:37

У Вінниці п’яний хуліган напав на чоловіка. Дебошир заходився товкти потерпілого просто на заправці. На додачу, ще й пошкодив його автомобіль. ….

31-річний боєць з Вінниччини загинув у пеклі «Азовсталі»
Люди

31-річний боєць з Вінниччини загинув у пеклі «Азовсталі»

Сьогодні, 12:14

У районі заводу «Азовсталь» у Маріуполі загинув боєць з Вінниччини – 31 річний Максим Слободянюк. Про це у понеділок, 16 ….

«Знову біда… біль і сльози»: війна забрала життя захисника з Калинівки
Люди

«Знову біда… біль і сльози»: війна забрала життя захисника з Калинівки

Сьогодні, 07:09

У жорстокій війні загинув калинівчанин Василь Глушко, який захищав рідну державу від російських окупантів. Чоловік Сумну звістку на Facebook-сторінці «Підслухано Калинівка» повідомила ….

На Донеччині загинув захисник з Вінниччини Михайло Гутнік
Люди

На Донеччині загинув захисник з Вінниччини Михайло Гутнік

Вчора, 08:17

У боях на Донеччині поліг 53-річний військовий Михайло Гутнік, родом з села Демківка, що на Вінниччині. Про це повідомляє  Тростянецька селищна територіальна громада на ….