Ще один паралімпієць з Вінниці виборов медаль

Сьогодні, 16 березня, у Пхьончхані спортсмен із с. Балки, що на Вінниччині, приніс у скарбничку української команди ще одне “срібло”. Це вже друга медаль 22-го річного вінничанина на “білих” іграх. Він її здобув у індивідуальній лижній гонці на 15 км.
Згідно правил змагань лижників, які мають порушення зору, супроводжують спортсмени-лідери. Для вінничанина гідом був Сергій Кучерявий.
Крім того, Віталій Лук’яненко став найкращим в біатлонній гонці на 15 кілометрів на Паралімпійських іграх-2018 і здобув шосте “золото” для України.
Як повідомляє Національний Параолімпійський комітет, також два четвертих місця з однаковим часом у Анатолія Ковалевського та Юрія Уткіна.
Нагадаємо, перше “срібло” вінничанин Олександр Казік завоював у Пхьончхані 13 березня у біатлонних перегонах на 12,5 км.
ЧИТАЙТЕ також

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького
Миколу Нікітіна із Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня. Про це повідомляє Тульчинська міська територіальна громада. «Указом президента України №268/2022 ….

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів
Лісових жителів, які заблукали у місті, зазнімкували перехожі. Вулицями Жмеринки розгулюють дикі кабани. Їх помітили перехожі. Фото оприлюднили на сторінці ….

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі
38-річного Володимира Грибівського із Хмільника, який зник ще 21 лютого разом зі своїм автомобілем, знайшли вбитим. Тіло виявили закопаним у лісоcмузі між ….

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої
37-річна жителька Вороновицької громади спалила автомобіль односельчанки. Так вона вирішила помститися за давню образу. Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, ….