Працевлаштування вінничан залежить від їх статусу у соціальній мережі.

21.03.2018
Працевлаштування вінничан залежить від їх статусу у соціальній мережі.

Вже не вперше роботодавці перед тим, як затвердити кандидатуру на вакантне місце, звертають увагу на сторінки у соцмережах людей, які проходять співбесіди.

Все частіше роботодавці, перед тим, як затвердити кандидатуру на вакантне місце, звертають увагу на сторінки у соцмережах людей, які проходять співбесіди.

Інколи, головним критерієм може стати не резюме людини, а його соціальна активність в інтернеті, те, чим заповнює користувач свою стрічку новин, які його мислення у постах. Місцеві компанії розповіли про свій погляд на цю тенденцію.

 

«Як керівник кадрової агенції, маю розуміти, кого пропоную своєму клієнту на ту, чи іншу посаду. Тому в обов’язковому порядку спочатку переглядаю сторінки претендентів у соцмережах. Погодьтесь, якщо людина має бажання зайняти керуючу посаду, а постить лише котиків, рецепти, чи щось у цьому роді, це вже виглядає нелогічно. От до прикладу, якщо хтось пропонується, як менеджер компанії, а дозволяє собі у висловах використовувати ненормативну лексику, це може означати, що він так само може поводити себе із клієнтами. А менеджер – обличчя компанії. Це також неприпустимо. А взагалі, то підбір в ІТ сфері здійснюється виключно через соцмережі: LnD, Doy, іноді ФБ», – розповіла Вероніка Лебедєва, керівник кадрового агентства по працевлаштуванню.

 Вероніка Лебедєва

У деяких випадках, навіть одяг може стати причиною відмови у працевлаштуванні.

 

«Наша компанія займається правовим захистом тварин на міжнародному рівні. І коли почали шукати працівника на посаду психолога-кінолога, звертали увагу, чи носить претендент одяг з хутром. Якщо так, то нам така людина не підходить, адже це є пропагандою жорстокого ставлення до тварин. Це межує з нашою ідеологією», – пояснила Алеся Лисчишина.

Алеся Лисчишина

Окрім форми поведінки у соцмережах, роботодавці також звертають увагу на спільних друзів.

 

«Ми займаємося хостингом. Частіше всього, резюме нам надсилають поштою. Ми уяви не маємо, що за людина його відправила. Тому познайомитися візуально через соціальні мережі – справа звичайна. Крім того, у розділі «друзі» знаходимо спільних знайомих. З ними зв’язуємося і беремо рекомендації», – наголосив В’ячеслав Головенько.

В”ячеслав Головенько

За порадами роботодавців, майбутнім претендентам на отримання вакантного місця, слід звернути увагу на: фото у стилі НЮ, пости із тематикою небажання працювати, зображення із сценами насилля та сексисзму, забороненої в Україні символіки (комуністичної, фашистської).

 

«І обов’язково, слідкуйте за виразами. Якось, прийшла дівчина на практику.У статусі ВК стояло: “Якщо ви думаєте, що я сучка крашана, то ви помиляєтесь-я просто сучка…”, – зауважила Аліса Радостєва, власниця майстерні з пошиття одягу для бальних танців.

Аліса Радостєва

 

Джерело: Вінниця.info

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

У Вінниці велосипедист вискочив на «червоний» та потрапив під колеса автівки
Люди

У Вінниці велосипедист вискочив на «червоний» та потрапив під колеса автівки

Сьогодні, 18:55

Велосипедист зіткнувся з Citroen. Хотів проскочити на забороняючий сигнал світлофора — потрапив під колеса автівки. 19 травня близько 16 години камери спостереження ….

Стало відомо, де і коли попрощаються з Героєм Олександром Гончаруком
Люди

Стало відомо, де і коли попрощаються з Героєм Олександром Гончаруком

Сьогодні, 18:16

Вінничанин Олександр Гончарук загинув 12 травня на війні з росією у віці 39 років. Він прикрив вісьмох побратимів ціною власного життя. ….

Площу Гагаріна у Вінниці пропонують перейменувати на честь українського співака – петиція
Новини

Площу Гагаріна у Вінниці пропонують перейменувати на честь українського співака – петиція

Сьогодні, 17:41

Автор петиції просить громаду підтримати, а міську владу — втілити підтримку у реальність. Вінничанин Артем Голуб розмістив петицію щодо перейменування площі Гагаріна – на ….

Рідні шукають Костянтина Супруна, який зник на фронті 7 травня (ФОТО)
Важливе

Рідні шукають Костянтина Супруна, який зник на фронті 7 травня (ФОТО)

Сьогодні, 10:28

Двоюрідна сестра 38-річного Костянтина Супруна просить усіх, хто хоч щось знає про місце перебування її брата, зголоситись. Жінка повідомила, що ….

Останні новини

Більше новин