Вінничани переймають досвід у голландців

23.03.2018
Вінничани переймають досвід у голландців

Продовжується візит аграріїв та підприємців Вінниччини до Королівства Нідерланди на чолі з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережко. 22 березня делегати відвідали науковий центр Koppert Biological Systems. Центр піклується про здоров’я людей і благополуччя планети, робить сільське господарство більш ефективним і безпечним для здоров’я, забезпечує комплексну систему професійних знань і безпечних природних рішень, які підвищують рівень екологічності, стійкості і врожайності сільськогосподарських культур.

Основу діяльності Koppert Biological Systems утворює прагнення знаходити і використовувати принципи природи в сільському господарстві. За останні роки великий досвід Koppert в галузі мікробіології, біостимуляторів і феромонів дозволив знайти безліч рішень, які змогли підвищити стійкість рослин до того рівня, коли у хвороб майже не залишається шансів.


Проведені компанією науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи часто ставали джерелом рішень в області біології, які згодом були впроваджені в багатьох країнах світу. Саме завдяки завзяттю Koppert цілі класи специфічних кліщів сьогодні можуть бути використані в боротьбі з великим числом інвазій. Схожі новаторські розробки в області запилення призвели до підвищення ефективності виробництва і поліпшення якості багатьох зернових культур.

Не менш цікавим став візит до World Horti Center.

7 березня Її Величність Королева Нідерландів Максима офіційно відкрила World Horti Center в Наалдвіці. Всесвітній садівничий центр знань та інновацій, розташований в самому серці голландського тепличного садівництва, являється єдиним в своєму роді у світі.

Цей проект став результатом співпраці між освітніми компаніями, дослідним сектором, діловими колами та урядом Голландії.

Не менше 100 компаній демонструватимуть тут свої останні досягнення та інновації. Студенти всіх рівнів (середнього, вищого професійного і університетського) отримають великі можливості для розвитку своєї кар’єри в галузі садівництва. Освітні структури і бізнес будуть проводити різні дослідження в галузі глобальних проблем, таких як: продовольча безпека, безпека харчових продуктів, управління водними ресурсами, стійкість і здоров’я.

Щорічно центр очікує близько 25 000 професійних відвідувачів з різних країн і буде служити «живильним середовищем» для нових ініціатив, таких як HortiHeroes, і стане свого роду «інкубатором» молодих талантів в галузі садівництва.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

У Вінниці горіла чорна Audi: пожежу гасили семеро вогнеборців (ФОТО)
Новини

У Вінниці горіла чорна Audi: пожежу гасили семеро вогнеборців (ФОТО)

Вчора, 20:20

У Вінниці загорівся припаркований автомобіль. Вогонь спалахнув посеред дня. За інформацією рятувальників, пожежа виникла на вулиці Д. Майбороди 19 травня. Чорна Audi ….

Від вогнепального поранення на фронті загинув 20-річний Костянтин Новожен
Люди

Від вогнепального поранення на фронті загинув 20-річний Костянтин Новожен

Вчора, 19:49

Захищаючи Україну, загинув наш земляк – лейтенант Костянтин Новожен. Хлопцю було 20 років. Не дивлячись на свій зовсім молодий вік, боєць давав гідну ….

На Вінниччині чотири храми разом із настоятелем виходять з церкви московського патріархату
Новини

На Вінниччині чотири храми разом із настоятелем виходять з церкви московського патріархату

Вчора, 19:05

Чотири храми Хмільницького району на Вінниччині разом із настоятелем долучаються до Православної Церкви України. Про це повідомили у пресслужбі Вінницько-Барської ….

Перетворив погреб у людську могилу — деталі інциденту
Новини

Перетворив погреб у людську могилу — деталі інциденту

Вчора, 12:00

У Вінницькій області раніше засуджений чоловік вбив свого товариша. Смертельні травми він наніс сковорідкою. Поліція з’ясувала деталі, які передували трагедії. За даними ….