Вінничани переймають досвід у голландців

23.03.2018
Вінничани переймають досвід у голландців

Продовжується візит аграріїв та підприємців Вінниччини до Королівства Нідерланди на чолі з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережко. 22 березня делегати відвідали науковий центр Koppert Biological Systems. Центр піклується про здоров’я людей і благополуччя планети, робить сільське господарство більш ефективним і безпечним для здоров’я, забезпечує комплексну систему професійних знань і безпечних природних рішень, які підвищують рівень екологічності, стійкості і врожайності сільськогосподарських культур.

Основу діяльності Koppert Biological Systems утворює прагнення знаходити і використовувати принципи природи в сільському господарстві. За останні роки великий досвід Koppert в галузі мікробіології, біостимуляторів і феромонів дозволив знайти безліч рішень, які змогли підвищити стійкість рослин до того рівня, коли у хвороб майже не залишається шансів.


Проведені компанією науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи часто ставали джерелом рішень в області біології, які згодом були впроваджені в багатьох країнах світу. Саме завдяки завзяттю Koppert цілі класи специфічних кліщів сьогодні можуть бути використані в боротьбі з великим числом інвазій. Схожі новаторські розробки в області запилення призвели до підвищення ефективності виробництва і поліпшення якості багатьох зернових культур.

Не менш цікавим став візит до World Horti Center.

7 березня Її Величність Королева Нідерландів Максима офіційно відкрила World Horti Center в Наалдвіці. Всесвітній садівничий центр знань та інновацій, розташований в самому серці голландського тепличного садівництва, являється єдиним в своєму роді у світі.

Цей проект став результатом співпраці між освітніми компаніями, дослідним сектором, діловими колами та урядом Голландії.

Не менше 100 компаній демонструватимуть тут свої останні досягнення та інновації. Студенти всіх рівнів (середнього, вищого професійного і університетського) отримають великі можливості для розвитку своєї кар’єри в галузі садівництва. Освітні структури і бізнес будуть проводити різні дослідження в галузі глобальних проблем, таких як: продовольча безпека, безпека харчових продуктів, управління водними ресурсами, стійкість і здоров’я.

Щорічно центр очікує близько 25 000 професійних відвідувачів з різних країн і буде служити «живильним середовищем» для нових ініціатив, таких як HortiHeroes, і стане свого роду «інкубатором» молодих талантів в галузі садівництва.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького
Новини

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького

Сьогодні, 15:21

Миколу Нікітіна із Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.  Про це повідомляє Тульчинська міська територіальна громада. «Указом президента України №268/2022 ….

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів
Новини

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів

Сьогодні, 14:57

Лісових жителів, які заблукали у місті, зазнімкували перехожі. Вулицями Жмеринки розгулюють дикі кабани. Їх помітили перехожі. Фото оприлюднили на сторінці ….

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі
Важливе

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі

Сьогодні, 14:23

38-річного Володимира Грибівського із Хмільника, який зник ще 21 лютого разом зі своїм автомобілем, знайшли вбитим. Тіло виявили закопаним у лісоcмузі між ….

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої
Люди

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої

Сьогодні, 13:41

37-річна жителька Вороновицької громади спалила автомобіль односельчанки. Так вона вирішила помститися за давню образу.  Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, ….