У Віницькому зоопарку з’являться нові мешканці

24.03.2018
У Віницькому зоопарку з’являться нові мешканці

У вінницькому звіринці утримується близько 70 видів звірів і птахів. Зокрема, і ексклюзивних, чия батьківщина далеко за кордонами нашої країни, і, навіть, на інших материках. Розростатиметься заклад і надалі.

Взагалі він увійшов у десятку найкращих в Україні. Його колекції поповнюються новими видами, будуються нові сучасні вольєри, вдосконалюється інфраструктура.

Директор “Подільського зоопарку” Євген Ткачик зазначає, якими мешканцями поповнюватиметься звіринець, залежить і від самих вінничан. Вони обиратимуть, які види їм більше до вподоби.

Нині адміністрація закладу оголосила громадські обговорення. Колекцію “Подільського зоопарку” планують поповнити новим різновидом мавп. Яким саме, пропонують обрати вінничанам.

“Є дві пропозиції, – каже директор “Подільського зоопарку” Євген Ткачик. – Придбати мавп породи Бразза або мавп породи Мона. Обидві мавпочки гарні по-своєму. І Бразза, і Мона мають грайливі характери. В них схожі вподобання в їжі. Тому, коли постало питання вибору, працівники звіринцю вирішили запитати вінничан, яких тварин вони хочуть бачити у вінницьких вольєрах”.

За словами Євгена Ткачика, у зоопарку наразі є кілька видів приматів. Тут можна побачити зелених мавпочок, павіанів-гамадрилів, карликових «мармозеток. Невдовзі один з вольєрів, де наразі живуть Лемури котячі, вивільниться. Тварин переселять у нове помешкання. У цей просторий вольєр із зимівником і планують заселити нових приматів.

“Це молоді тваринки, привезені з Сирії чи Туреччини, – зазначає керівник закладу. – Вони вже пройшли акліматизацію в Одеському зоопарку, мають всю необхідну супровідну документацію, зокрема, і щодо вакцинаціі”.

Підсумки громадського обговорення та голосування планується підбити у другій половині квітня. Тож, адміністрація зоопарку запрошує усіх небайдужих долучитись до голосування та обрати, хто ж поповнить колекцію приматів у вінницькому зоопарку.

Мавпочки занесені в Міжнародну Червону Книгу.

Проголосувати можна за посиланням! 

Мавпа Бразза!

 

Мавпа Мона! 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького
Новини

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького

Сьогодні, 15:21

Миколу Нікітіна із Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.  Про це повідомляє Тульчинська міська територіальна громада. «Указом президента України №268/2022 ….

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів
Новини

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів

Сьогодні, 14:57

Лісових жителів, які заблукали у місті, зазнімкували перехожі. Вулицями Жмеринки розгулюють дикі кабани. Їх помітили перехожі. Фото оприлюднили на сторінці ….

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі
Важливе

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі

Сьогодні, 14:23

38-річного Володимира Грибівського із Хмільника, який зник ще 21 лютого разом зі своїм автомобілем, знайшли вбитим. Тіло виявили закопаним у лісоcмузі між ….

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої
Люди

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої

Сьогодні, 13:41

37-річна жителька Вороновицької громади спалила автомобіль односельчанки. Так вона вирішила помститися за давню образу.  Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, ….