Блокчейн – технології майбутнього

26.03.2018
Блокчейн – технології майбутнього
Фото:

Блокчейн надає значні можливості в сучасному світі: від фінансових послуг до ІР захисту, до ведення документацій в будь-якій сфері.

 

Блокчейн – це потужна технологія, яка дозволяє існувати, анонімно та безпечно використовувати Bitcoin, Litecoin, Dogecoin та інші віртуальні валюти.

 

Цей механізм також дає несчисленні нововведення за рамками криптовалют. Блокчейн являє собою базу даних про кожну транзакцію Біткойн. Так назнаним “публічним реєстром”,

журнал містить метадані про те, коли і як відбулась кожна транзакція. База даних є загальнодоступною через API та torrent-сайти. Щоб попередити несанкціоноване використання

поточних та минулих транзакцій, база даних криптографічно захищена. Шифрування дозволяє розробникам довіряти історії транзакцій і створювати додатки з та накволо інформації

про транзакції.

 

Чому це важливо.

Віртуальні валюти пропонують альтернативу державним грошам. Ці валюти обмінюються, як готівкові гроші для товарів та послуг. Їх також можливо легко конвертувати за допомогою ряду послуг для традиційної валюти, таких як гривні, долари, фунти і євро. Оскільки інформація про транзакції шифрована, криптовалюти можна використовувати законно, умовно законно та незаконно. Використовуючи Біткойн легко купити піцу, квитки на потяг та викрадені дані і тд.

 

Блокчейн система теоретично перспективна та може використовуватись приватними компаніями та приватними особами для створення приватних фінансових мереж. Це означає, що великі підприємства можуть створювати внутрішню фінансову систему для використання співробітниками або зовнішніми постачальниками. Хоча більшість країн вимагають зняття податків з доходів, оподаткування транзакцій з віртуальною валютою між компаніями видається складним.

 

Блокчейн також може використовуватись як система ідентифікації. Такі великі джерела як Onename та Keybase використовують Блокчейн для генерації перевірочної ідентифікації, наприклад національного ідентифікатора або водійського посвідчення.

 

Люди такі створіння, що не завжди відкриті до чогось нового. Нам необхідний час. У світі все циклічно, так як є співставна паралель з виникненням таких систем як комп’ютерні технології, смартфони, банківські карти і тд.

 

Блокчейн це та технологія, яка дозволить вести облік та бізнес чесно, відкриваючи все нові та нові можливості перед людством. За Блокчейном майбутнє, і це лише питання часу.

 

Поділитись fb twitter gplus

Всі статті автора