Безпека торгівельно-розважальних центрів Вінниці

29.03.2018
Безпека торгівельно-розважальних центрів Вінниці

Продовжуючи тему безпеки у громадських закладах, що є невід’ємним фактором функціонування суспільства, журналіст «Вінницької правди» вирішила окрім завітати до торгових центрів міста.

Майже кожен торговий центр пропонує вінничанам не тільки шопінг, а й розваги: кінотеатри, катки, боулінги, батутні майданчики. Такі заклади вже давно стали ідеальним місцем для сімейного дозвілля. А запорукою комфортного відпочинку є – безпека.

 ТРЦ Мегамолл

Усі приміщення ТРЦ  Мегамолл обладнано сучасною протипожежною сигналізацією та автоматичною спринклерною системою пожежогасіння, працездатність яких контролюється в автоматичному режимі та кожного місяця проходить планову, – розповідає керівник відділу маркетингаPR-менеджер Мегамолл Анастасия Тарасюк.

На всіх поверхах наявні світло-гучномовні оповіщувачі з надписами «Пожежа», «Вихід» та  світлові стрілки – вказівники напрямків евакуації, працює гучний зв’язок, на кожному поверсі наявні плани евакуації при пожежі  та, згідно норм, наявні пожежні крани, укомплектовані пожежними рукавами та вогнегасниками. Також, на кожному поверсі змонтовані ручні кнопки пожежогасіння.

В усіх приміщення розважального напрямку та дитячих кімнатах в наявності додаткові вогнегасники, згідно норм та правил:

  • 16 еваковиходів;
  • на прилеглій території ТРЦ Мегамолл наявні 3 пожежні гідранти;
  • Також в нашому ТРЦ Мегамолл встановлена автоматична пожежно-насосна станція, яка перебуває в режимі постійної готовності. 

Щодо ліфтів, то в  разі виникнення пожежі автоматично зупиняються на поверсі та відкривають двері.

Персонал ТРЦ Мегамолл проходить регулярні навчання з пожежної безпеки.

Ми дбаємо про те, щоб ваш шопінг та дозвілля були безпечними, – розповіла керівник відділу маркетинга, PR-менеджер Мегамолл Анастасия Тарасюк.

 

Торгово-сервісний комплекс Магігранд

Система оповіщення про пожежу та евакуацію автоматична світлозвукова та мовна. Усі корпуса торговельного центру обладнані сучасною автоматизованою працездатною системою пожежної сигналізації, – розповідає Комерційний директор Нурієва Тетяна.  

Також кожен корпус має по дві вхідні групи та по чотири евакуаційних виходи.

Комплекс обладнано пожежними шафами в необхідній кількості згідно з чинними нормативами, в яких знаходяться пожежні рукави та вогнегасники в необхідній кількості, -розповідає Комерційний директор Нурієва Тетяна. – Щодо планів евакуації, то вони наявні   біля кожної вхідної групи та на шляхах евакуації.

 Торговельно-розважальний центр Мир

В торговому центрі нам довелося поспілкуватися лише про безпеку кінотеатру.


Засобів безпеки дотримуємося.Встановлена 
​​голосова система оповіщення, і інформаційні знаки, пожежних виходів у всьому кінотеатрі , – говорить адміністратор « Кінопалацу» Седов Ілля. – Також наявна пожежна сигналізація при виявлення диму, і високих температурних градусів( при пожежі автоматично спрацьовує ).

Крім цього у кінотеатрі працює спринклерна система пожежогасіння( при виявленні диму він автоматично видаляється).

Пожежні виходи  наявні: з холу кінотеатру 1, з кінозалу 2.

В холі кінотеатру встановлені 2 пожежних гідранта, також в кінозалі встановлені 3 гідранта.

Нагадаємоостанні події, що сталися у російському містечку Кемерово сколихнули чи не весь світ. Пожежа спалахнула в торгово-розважальному центрі і забрала 64 життя, серед яких і діти. “Вінницька правда” вирішила поцікавитися про безпеку вінницьких кінотеатрів.

 

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

У Вінниці велосипедист вискочив на «червоний» та потрапив під колеса автівки
Люди

У Вінниці велосипедист вискочив на «червоний» та потрапив під колеса автівки

Сьогодні, 18:55

Велосипедист зіткнувся з Citroen. Хотів проскочити на забороняючий сигнал світлофора — потрапив під колеса автівки. 19 травня близько 16 години камери спостереження ….

Стало відомо, де і коли попрощаються з Героєм Олександром Гончаруком
Люди

Стало відомо, де і коли попрощаються з Героєм Олександром Гончаруком

Сьогодні, 18:16

Вінничанин Олександр Гончарук загинув 12 травня на війні з росією у віці 39 років. Він прикрив вісьмох побратимів ціною власного життя. ….

Площу Гагаріна у Вінниці пропонують перейменувати на честь українського співака – петиція
Новини

Площу Гагаріна у Вінниці пропонують перейменувати на честь українського співака – петиція

Сьогодні, 17:41

Автор петиції просить громаду підтримати, а міську владу — втілити підтримку у реальність. Вінничанин Артем Голуб розмістив петицію щодо перейменування площі Гагаріна – на ….

Рідні шукають Костянтина Супруна, який зник на фронті 7 травня (ФОТО)
Важливе

Рідні шукають Костянтина Супруна, який зник на фронті 7 травня (ФОТО)

Сьогодні, 10:28

Двоюрідна сестра 38-річного Костянтина Супруна просить усіх, хто хоч щось знає про місце перебування її брата, зголоситись. Жінка повідомила, що ….

Останні новини

Більше новин