Чому, що і як вкладати в криптовалюти.

19.04.2018
Чому, що і як вкладати в криптовалюти.
Фото:

Все, що вам потрібно знати, де купувати монети, як почати інвестувати сьогодні.

 

 

Чому —

Не секрет, що криптовалюта (і блокчейн) – одна з найгарячіших тем у 2017-2018 роках. Є багато чудових статей, що пояснюють, чому вкладати гроші в них, тому давайте залишимо цю частину короткою.

 

 

Сьогодні процес переміщення грошей між підприємствами, замовниками, урядами працює через ряд посередників. Біткойн з’явився як засіб уникнення посередників, створивши нову валюту, яка не включала в себе будь-які грошові інститути і тому відсутність непотрібних міжбанківських комісій.

 

Таким чином, блокчейн архітектура (blockchain) та “altcoins” (альтернативи біткойнам) можуть перешкодити багатьом цим посередникам і діяти як механізм, подібний до центральних банків.

Загальний погляд акул з Уолл-стріт полягає в тому, що криптовалютний ринок в цілому значно переоцінений, багато хто стверджує, що біткойн не має внутрішньої цінності і тому не може бути оцінений.

 

 

Проте останнім часом було багато ознак законності, що свідчить про позитивне зростання в наступному році.

Наприклад, запуск ф’ючерсів біткойнів на CBOE і CME (і Nasdaq пізніше цього року) вважався головним досягненням у забезпеченні криптовалюти основним потоком цінностей. Це дозволить інвесторам мати багато можливостей робити ставку на біткойн, використовуючи більше традиційних фінансових інструментів.

 

 

Крім того, найбільша китайська обмінна біржа біткойнами (до заборони торгівлі криптовалютою, запроваджений місцевими органами влади) перерозподіляється на Японію та Південну Корею, другий за величиною криптовалютний ринок у світі. Поява великомасштабних обмінних курсів з криптовалютою призведе до експоненціального зростання місцевих ринків крипто-валют у Японії та Південній Кореї.

Тим не менш, один із найбільших імен у Силіконовій долині, Пітер Тіль, робить ставку на місяць на криптовалюті, інвестуючи сотні мільйонів доларів. Легенда з кібербезпеки Джон МакАфі, також нещодавно прогнозував, що до кінця 2020 року біткойн може досягти 500 000 доларів.

 

 

Що —

Хоча Біткойн в даний час отримує більшу увагу громадськості, у ньог немає підкресленої бізнес-моделі, яка його запускає. Більше того, оскільки ціна Біткойна зростає, це також ускладнює його видобуток, отже, винагороди майнерів зменшуються. Це означає, що платежі, що використовують Bitcoin, будуть тривати довше і вартувати дорожче, оскільки ціна подорожчає, що робить його ненадійним для таких операцій.

Тим не менш, багато хто дивиться на це як на цифрове золото, оскільки це – шлюз для покупки більшості альтернативних криптовалют. Щоб купити біткойн, рекомендую використовувати Coinbase або Binance.

На сьогоднішній день біткойну припадає менше 40% загальної частки ринку для криптовалюти, зменшившись приблизно з 90% на початку 2017 року.

Особисто я вважаю, що криптовалюти повинні вирішити проблему, і для досягнення успіху в довгостроковій перспективі має бути підгрунтована бізнес-модель і чітке бачення. Інвестори починають це розуміти і швидко переводять капітали в альткойни (криптовалюти – альтернатива біткойнам).

 

Ось п’ять прикладів дуже успішних альткойнів, щоб вкладати гроші:

 

 

Ріппл

В даний час Ripple є другою за величиною криптовалютою (після Bitcoin) у світі. Він діє як платіжна мережа, RippleNet та криптовалюта, Ripple XRP.

Платформа дозволяє легко перенести майже будь-яку валюту практично в будь-яку іншу валюту в світі за час не більше чотирьох секунд.

В даний час Ripple орієнтована на роботу з банками та іншими установами, щоб запропонувати ефективний і економічний спосіб надсилання платежів у реальному часі по всьому світу.

Використовуючи Ripple, якщо хтось хотів перевести валюту безпосередньо з Китаю в США, вони можуть продавати CNY в XRP (валюту Ripple), а потім надіслати XRP одержувачеві, який матиме он-лайновий кошик або рахунок у банку США. Звідти вони можуть продати XRP назад у долари США.

Як ви можете побачити нижче, ріппл збільшився на 1,100% лише за останні кілька місяців!

 

 

Ефір

Ethereum в даний час є третьою за величиною криптовалютою у світі. Це відкрита програмна платформа, яка дозволяє розробникам створювати та розгортати децентралізовані додатки. Перевага Ethereum над Bitcoin полягає в тому, що вона може підтримувати безліч різних типів децентралізованих додатків.

Як повідомляється, Ethereum переходить від PoW (proof of work) до схеми PoS (proof of stake) пізніше цього року. Метою цієї зміни є зменшення електроенергії, яку Ethereum вимагає, щоб здійснювати згоди щодо стану угод та контрактів у мережі. Пам’ятайте, що це може призвести до значного збільшення ціни Ethereum. За минулий рік Ethereum збільшився на 11 000%.

 

Кардано

Кардано має менший профіль, ніж найвидатніші альткойни, але його недавнє прискорення зросту припускає, що інвестори починають помічати його унікальну цінність. Платформа спрямована на досягнення більш високотехнологічного інтелектуального контракту шляхом надання пріоритетів науковим дослідженням та розробкам. В даний час це єдина криптовалюта з використанням доказу алгоритму кола, підтвердженого академічною спільнотою.

Хоча ходить міф, що його створив Чарльз Хокінсон, співзасновник Ethereum. Тому мало несподівано, що алгоритм PoS (proof of stake), який називається Ouroboros, на платформі, намагається йти вище та за краще, аналогічного у ефіру.

Починаючи з листопада 2017 року, ціна зросла більш ніж на 400% і очікується ще вдвічі цього року.

 

 

НЕО

НЕО багато хто називає “Ефіром Китаю”. Незважаючи на те, що це порівняння виправдане завдяки схожості структури та деяких пропозицій, NEO набагато технологічніший, ніж Ethereum. Так як НЕО створений після Ethereum, розробники NEO мали час вивчити помилки Ethereum і зробити платформу кращою.

Спритний контракт NEO також перевершує Ethereum, оскільки він більш масштабований, гарантує більшу безпеку та більш зручний у користуванні. NEO – це нова платформа для смарт контрактів, і це, разом із величезним внутрішнім ринком в Китаї, зробить NEO однією з найбільших валют у 2018 році.

Не дивно, що NEO зросла більш ніж на 9000% лише в минулому році!

 

 

Даш

Dash – це альтернатива біткойну. Його запатентовані технології InstantSend і PrivateSend дозволяють користувачам надсилати транзакції дуже швидко і абсолютно анонімно, відповідно. Це суттєво контрастує з Bitcoin, чия мережа може вимагати часу від 10 хвилин до декількох годин, щоб підтвердити транзакцію. Іншою важливою особливістю є автономна система управління, яка дозволяє мережі Dash виділяти ресурси для розробки та реалізації монети шляхом голосування за пропозиціями. Пропозиція може бути створена та введена в мережу будь-якою особою.

Як видно нижче, Dash переходить до нових максимумів і вже більше 300% за останні кілька місяців.

 

Є і інші чудові приклади використання цифрових активів, таких як Stellar, Litecoin, Iota, Po.et, Enjin та багато інших.

Щоб придбати ці альткоїни, я настійно рекомендую використовувати біржу Binance через різноманітність токенів, безпеку і в даний час є однією з кількох законних бірж, що приймають нові реєстрації.

 

 

Як —

По-перше, вам потрібно придбати біткойн (Coinbase або xCoins). Після того як ви володієте Bitcoin, ви можете придбати альткоїни в обмін на BTC за допомогою одного з багатьох обмінів (Binance).

Важливо вибрати добре відомий обмінний ресурс за його безпекою, користувальницьким досвідом, наявністю різних альткоінів, швидкістю та надійністю.

Так як раніше були деякі випадки хакерських атак для незабезпечених бірж, що призвело до мільйонів вкрадених біткойнів.

Не забудьте додати підтвердження другого рівня своїм реєстраційним даним, таким як перевірка SMS або Генератор кодів Google. Це підвищить вашу безпеку, змушуючи входити за допомогою свого телефону, а не тільки з звичайним паролем.

 

Через величезний приріст популярності деякі біржі тимчасово призупинили нові реєстрації користувачів, щоб забезпечити оновлення інфраструктури. Ось деякі популярні та дуже рекомендовані біржі:

  • Coinbase
  • Binance
  • xCoins
  • KuCoin
  • Bittrex (тимчасово відключені реєстрації)
  • CEX (тимчасово відключені реєстрації)
  • Bitfinex (тимчасово відключені реєстрації)

 

 

Незважаючи на те, що дуже спокусливо потрапити в щоденну торгівлю через постійні коливання максимуму і мінімуму цін монет, я повинен попередити вас – якщо у вас немає професійного досвіду торгівлі, дотримуйтесь HODLing (Hold on for dear life – тримайтеся на дороге життя).

 

 

Це, певно, епоха, яка буде відзначена в історії. Це ідеальний приклад дослідження FOMO (страх втратити), тому що багато хто хоче отримати шалений прибуток.

 

Оскільки ціни на біткойн досягають нечуваних рівнів, страх втрати заробити на цьому свідчить про внутрішнє протистояння.

 

Я вірю, що ми тільки починаємо, та ще є довга мандрівка максимумів і мінімумів попереду нас.

 

Поділитись fb twitter gplus

Всі статті автора