У Вінниці засідав Комітет Верховної Ради

20.04.2018
У Вінниці засідав Комітет Верховної Ради

Сьогодні, 20 квітня, у Вінниці відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань бюджету. Комітет проводить виїздні засідання по всій Україні,  але обласний центр приймала гостей вперше.  Про це під час прес-конференції повідомив  голова Комітету ВРУ  Андрій Павелко. Він також зазначив, що наступне виїзне засідання планується у  Волинській області,  яка фактично стане останнім регіоном, де не був комітет.

 

Голова комітету  також повідомив, що виїздні засідання дають можливість отримати інформацію про ситуацію в регіонах. Підсумкове засідання також планують провести у Вінниці.

 

Як же виглядатиме наша область на фоні інших, ми дізнаємось згодом, але   на сьогодні Вінниччина справляє на гостей враження.

 

Про це говорили усі члени комітету, які приїхали до Вінниці – народні депутати Володимир Шквалюк, Оваг Куліченко, Хвича Мепарішвілі, Ярослав Маркевич та Сергій Рудик.

 

Якими саме результатами може пишатися Вінниччина ,розповів голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

 

Перша за  все це такі  показниками, як агропромислове виробництво, переформатування експорту  з російського ринку на азійський та європейський, економія державних закупіель ченрез систему Prozzoro ,ремонт доріг, лідируючі позиції в області децентралізації за кількістю ОТГ і навіть  таке питання, яка надлання адміністративних послуг.

 

Зазначимо, що на Вінниччині через ЦНАПИ було надано більше мільйона довідок,  що є абсолютним рекордом для України. За цим показником ми залишили далеко позаду навіть Київщину, де населення більше ніж на Вінниччині.

 

“Влада починає перетворюватись в орган, який надає послуги”, – зазначив Валерій Коровій

 

З особливою гордітю Валерій Коровій також говорив про те, що Вінниччина стала інвестиційно привабливим регіоном.

 

Лідирує Вінниччина за таким показником, як ділова активність. В підтвердження цих слів журналістам продемонстрували  результаті дослідження проведені міжнародними інституціями, а саме  Агентство США з міжнародного розвитку  USAID.

 

Як можна «розшифрувати» результати дослідження пояснив, народний депутат України Микола Кучер. Він зазначив, «що на Вінниччині люблять інвесторів», тобто не вимагають  хабарів за отримання дозвільної документації, а це для бізнесу найголовніше.

 

 

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Жорстоке побиття переселенця на Вінниччині — чоловік помер
Люди

Жорстоке побиття переселенця на Вінниччині — чоловік помер

Вчора, 20:56

Двоє жителів Гайсинського району безпідставно вимагали від 36-річного чоловіка придуманий ними борг. А щоби бути переконливішими у своїх намірах, вони не ….

У Вінниці зіштовхнулись Toyota та автобус «Богдан». Травмувалась жінка
Люди

У Вінниці зіштовхнулись Toyota та автобус «Богдан». Травмувалась жінка

Вчора, 20:21

У Вінниці 30 березня сталася ДТП за участю автобуса «Богдан» та автомобіля Toyota. Внаслідок аварії постраждала 60-річна пасажирка.  Про це ….

Сказ у тварин призвів до карантину у Липовці на Вінниччині
Важливе

Сказ у тварин призвів до карантину у Липовці на Вінниччині

Вчора, 18:39

У Липовці виявили виявили сказ у кішки, а пізніше – у собаки. В місті через це ввели карантин. Ймовірною причиною захворювання ….

Вдарив ножем: 41-річний чоловік ледь не вбив знайомого
Люди

Вдарив ножем: 41-річний чоловік ледь не вбив знайомого

30.03.2023

Тікав з місця злочину, а опинився в руках поліцейських.  В Хмільницькому районі 41-річний чоловік травмував ножем свого знайомого. Після цього кривдник ….