Чому Марина Порошенко приїздила до Вінниці?

23.04.2018
Чому Марина Порошенко приїздила до Вінниці?

У суботу, 21 квітня, перша леді України Марина Порошенко відкрила у Жмеринці на Вінниччині перший інклюзивно-ресурсний центр в області. Вінниччина стала п’ятнадцятим регіоном України, в якому впроваджується інклюзивне освітнє середовище в рамках урядового проекту. На обладнання та облаштування центру виділено 695 тис. грн, з яких 187 тис. грн. – це субвенція державного бюджету та  508 тис. грн. – кошти міського бюджету Жмеринки.

 

Дружина Президента позитивно оцінила динаміку появи на Вінниччині інклюзивних освітніх закладів і класів. За даними облдержадміністрації, на сьогодні в області функціонує 145 інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів, у яких навчається 255 дітей з особливими освітніми потребами.

 

– Порівняно з минулим роком, кількість інклюзивних шкіл у Вінницькій області збільшилася на 40%, а кількість учнів з особливими освітніми потребами – на 50%. Разом із тим, інклюзивною освітою охоплено лише 2% «особливих» дітей регіону, – зазначила Марина Порошенко.

 

У новоствореному жмеринському центрі відбуватиметься комплексна оцінка «особливих» дітей за сучасними міжнародними тестами, розробка рекомендацій щодо програми навчання та надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг таким дітям. Також діятимуть Медіатека та Ресурсна кімната, які включені до стандартів нового освітнього простору в рамках концепції «Нова українська школа».

 

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій запевнив, що в області буде відкрито 38 інклюзивно-ресурсних центри. В підтвердження цього Марина Порошенко та Валерій Коровій підписали Меморандум про долучення області до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Жорстоке побиття переселенця на Вінниччині — чоловік помер
Люди

Жорстоке побиття переселенця на Вінниччині — чоловік помер

Вчора, 20:56

Двоє жителів Гайсинського району безпідставно вимагали від 36-річного чоловіка придуманий ними борг. А щоби бути переконливішими у своїх намірах, вони не ….

У Вінниці зіштовхнулись Toyota та автобус «Богдан». Травмувалась жінка
Люди

У Вінниці зіштовхнулись Toyota та автобус «Богдан». Травмувалась жінка

Вчора, 20:21

У Вінниці 30 березня сталася ДТП за участю автобуса «Богдан» та автомобіля Toyota. Внаслідок аварії постраждала 60-річна пасажирка.  Про це ….

Сказ у тварин призвів до карантину у Липовці на Вінниччині
Важливе

Сказ у тварин призвів до карантину у Липовці на Вінниччині

Вчора, 18:39

У Липовці виявили виявили сказ у кішки, а пізніше – у собаки. В місті через це ввели карантин. Ймовірною причиною захворювання ….

Вдарив ножем: 41-річний чоловік ледь не вбив знайомого
Люди

Вдарив ножем: 41-річний чоловік ледь не вбив знайомого

30.03.2023

Тікав з місця злочину, а опинився в руках поліцейських.  В Хмільницькому районі 41-річний чоловік травмував ножем свого знайомого. Після цього кривдник ….