Баунті кампанії, або як заробляти, не інвестуючи фінанси.

03.05.2018
Баунті кампанії, або як заробляти, не інвестуючи фінанси.
Фото:

Баунті для ICO. Кожен проект, запускаючи власну ICO, робить Bounty. Це заохочувальна програма, яка допомагає просувати та рекламувати ICO.

Послуги оплачуються токенами проекту, які можна продати відразу, або тримати і сподіватись на їх високу вартість в майбутньому. І, що найголовніше, багато хто з кампаній Bounty не вимагають жодної великої роботи, то вам не доводиться бігати, намагаючись знайти інвесторів для ІСО, все набагато простіше.

 

Давайте розглянемо, які Bounty-кампанії мають більшість проектів і скільки можна заробити на цьому.

 

Типи Bounty-кампаній

  1. Підписи на форумі BitcoinTalk.

BitcoinTalk Forum є основним місцем просування будь-якого ICO, тому що там криптоінвестори з усього світу. Він має локальні розділи практично на всіх можливих мовах, а щомісячна аудиторія форуму, за даними Similarweb, нараховує до 30 мільйонів відвідувачів. Саме тому всі проекти намагаються виділити більше своїх бюджетних коштів на рекламу, зокрема, на цьому форумі. І одним із найпопулярніших та ефективних способів цього є підписна кампанія.

 

Що таке підпис

 

Кожен користувач форуму може встановити у своєму профілі текстове повідомлення, яке буде автоматично додаватися до кожного з його постів на форумі.

Кампанії ICO купують це місце від користувача і використовують його як рекламу. Таким чином, користувач просто спілкується на форумі, пише різні коментарі та рекламує певні ICO одночасно.

 

Як це працює

 

На Форумі існують певні обмеження щодо встановленого підпису залежно від вашого рангу. Наприклад, якщо ви тільки що зареєструвалися на форумі, ви не зможете використовувати теги bb у вашому підписі, а довжина підпису буде обмежена до 50 символів. Ранжування в свою чергу залежить від показника “активності”, а діяльність заснована на кількості створених постів і даті реєстрації. Активність може збільшуватися лише на 14 пунктів кожні 2 тижні.

Більшість ІСО приймають учасників з рейтингу “молодший Член” і вище. Щоб отримати цей ранг, вам потрібно скласти 30 повідомлень протягом 6 тижнів.

 

Як правило, проекти виділяють певний відсоток коштів, зібраних в рамках ICO для тієї чи іншої кампанії Bounty. Наприклад, в рамках програми SmartProgress ICO ми оголосили, що ми виділяємо 5% всіх токенів, проданих за програмою Bounty, і 70% загального бюджету Bounty для підписної кампанії. Ці цифри різняться в різних проектах, залежно від зібраної суми та кількості кампаній Bounty.

 

Загальний бюджет конкретної Bounty-кампанії ділиться на кількість учасників. Але тут є і деякі особливості. Платіж розподіляється не однаково, а залежно від вашого рангу. Він зазвичай зараховується один раз на тиждень у вигляді “акцій” або “ставок”, і чим вище ваш рейтинг, тим більше ви отримуєте акцій.

 

Скільки ви можете заробити

 

Дохід у різних програмах Bounty абсолютно різний, але в середньому учасник з рангом “Член” (активність: 60, Час підвищення: 2,5 місяці) отримує від участі в підписній кампанії близько 500 доларів на місяць.

 

Більшість ICO вимагають від учасників 10 повідомлень на тиждень. Припустимо, ви хочете написати важливі повідомлення, і вам потрібно 10 хвилин зробити кожен пост, після чого 10 повідомлень займуть 100 хвилин на тиждень або 7 годин на місяць. Найдивнішим є те, що ви можете використовувати стільки облікових записів, скільки хочете, це навіть не заборонено правилами Форуму. Ви можете зареєструвати десятки облікових записів, писати 10 повідомлень на тиждень з кожного і отримувати свої $ 70 за годину.

 

  1. Соціальні мережі

Щоб брати участь у цьому типі Bounty, вам знадобляться облікові записи в таких соціальних мережах, як Twitter і Facebook. Облікові записи мають виглядати реально з великою кількістю живих користувачів та вашої реальної діяльності. Звичайно, це ідеально, але більшість учасників створюють фальшиві облікові записи з накрученими друзями та підписниками. Bounty в соціальних мережах залишається однією з найпопулярніших кампаній після підписів.

 

Як це працює

 

Все, що вам потрібно буде зробити, це підписатись на офіційні сторінки ICO в соціальних мережах, щоб оцінювати кожен посту і робити репост або ретвіт.

Що може бути простіше? Ви можете одночасно брати участь одним з ваших облікових записів у великій кількості ICO, тому вам навіть не доведеться створювати кілька облікових записів.

 

Скільки ви можете заробити

 

Оскільки участь в таких кампаніях набагато простіше і вимагає практично ніяких зусиль від користувачів, їх кількість набагато більша, ніж у підписних кампаніях. Велика кількість учасників зменшує загальний бюджет, і учасник може розраховувати на прибуток приблизно 20 доларів на місяць. Але ви можете одночасно брати участь у 50 кампаніях, у цьому випадку ваш дохід складатиме 1000 доларів на місяць.

 

  1. Переклад на місцеву мову

Тут закінчуються легкі типи, тепер вам доведеться працювати. Третій популярний тип Bounty – переклад з англійської на місцеві мови.

 

Що зазвичай перекладається:

Оголошення на форумі Веб-сайт ICO White Paper (біла книга)

 

Переклади в ICO Bounty-кампанії найменше використовуються в порівнянні з іншими типами (підписи, соціальні мережі), тому загальний бюджет поділений на меншу кількість людей, а дохід перекладача для повного перекладу може становити 500 доларів США.

 

 

Де знайти Баунті?

Як було зазначено вище, всі проекти повинні публікувати свої оголошення ICO на форумі BitcoinTalk. Також вони публікують свої програми Bounty у спеціальному розділі – Bounties (Altcoins).

 

Ризики

 

До цього моменту все виглядало чудово, чи не так? Ну, ви не ризикуєте своїми грошима, а ви отримуєте монети проекту, які ви можете продати прямо на криптовалютній біржі або стати інвестором проекту і чекати, поки ціна не підніметься до неба. Але тут є ризики, оскільки не кожен ICO збирає навіть мінімальну необхідну суму, і в цьому випадку ви нічого не отримаєте. Отже, з одного боку, ви не вклали свої гроші, але ви витратили свій час і зробили роботу, яка може залишитися безоплатною.

 

З цієї причини, перш ніж підписатись на першу доступну кампанію Bounty, яка обіцяє вам неймовірне багатство, ви повинні підходити до проекту з точки зору інвестора, оскільки, навіть якщо ви не інвестуєте свої гроші, ви все-таки вкладаєте свої зусилля і час , що є таким же цінним ресурсом, як і гроші.

 

Після того, як ви зрозуміли це, ви можете подумати про роботу на цілий місяць для проекту, який не має ні продукту, ні окремого плану розвитку, але стверджує, що він має намір залучити $ 1,000,000 для “децентралізованої нейромережі на базі обласного ринку з ubers на blockchаin” і дати половину учасникам Bounty.

 

Замість цього зверніть увагу на проекти з більш помірними апетитами, але з готовим продуктом та чітким уявленням про розвиток.

 

Поділитись fb twitter gplus

Всі статті автора