Ольга Творченко

Ольга Творченко

Журналіст

Журналіст, творча особистість

Іноземці у Вінниці? Як найкраще презентувати наше місто?

29.05.2018

Вже зовсім скоро прийде омріяне літо. Працівники вже планують довгоочікувані відпустки, учні, студенти – канікули. Реклама звідусіль закликає українців до придбання «гарячих» турів, путівок на відпочинок, особливо за кордон, наприклад, у Туреччину, Болгарію…

Наше місто – Вінниця – також завжди відкрите для туристів, особливо влітку, коли кожного вечора розпочинає своє шоу світломузичний фонтан «Рошен», що збирає тисячі глядачів.

А чи задумувалися ви, вінничани, який туристичний потенціал нашого міста? Ми запитали в пересічних громадян, куди б вони повели іноземців, що показали б, щоб якнайкраще представити Вінницю?

Оксана, 45 років, психолог:

  • Я б запропонувала іноземним туристам обов’язково відвідати у Вінниці музей-садибу М.І.Пирогова, адже це унікальна пам’ятка історії національного значення і прекрасне місце для відпочинку. Багато зелені, квітучі дерева, кущі створюють особливу, релаксуючу атмосферу. Також туристи збагачують свою скарбницю знань, адже дізнаються про видатних людей, їхні долі, історичні епохи…Тому я вважаю, що це місце заслуговує уваги іноземців.

Антоніна, 19 років, студентка:

  • Я б, звичайно, повела гостей на фонтан «Рошен», адже це неймовірне видовище вразить кожного. Також запропонувала б романтичну прогулянку на катері до Сабарова. Там дивовижна природа, скелі…Ну а для любителів активного руху, спорту показала б Вінницю, мандруючи велосипедами.

Сніжана, 25 років, консультант:

  • Можливо б повела на Вишенське озеро. Там можна відпочити, влаштувати пікнічок, насолодитися природою. Також є гарні фонтани на Вишенці, біля них – алейки для прогулянок.

Ольга, 50 років, викладач:

  • Запропонувала б відвідати протестантську церкву, що знаходиться на вул. Максимовича. Там надзвичайно гарна архітектура, що приваблює багатьох туристів. Біля пам’ятки часто відбуваються фотосесії. Навколо – ліс.

Олександр, 27 років, музикант:

  • Я б неодмінно показав іноземним туристам вечірню красу Вінниці, прокатавши їх на різнокольоровому трамвайчику (який на колесах) і на історичному. Потім повів би на оновлений проспект Космонавтів, який вразить своїм європейським дизайном. Фонтани, гарні алеї, арка…Та найбільше здивує вечірня ілюмінація, яка створить чарівну, надихаючу атмосферу.

Тетяна, 32 роки, агент з нерухомості:

  • Запропонувала б відвідати одне з найзагадковіших місць неподалік Вінниці – ставку Гітлера «Вервольф». Існує багато міфів і легенд щодо цієї пам’ятки, тому, думаю, що це було б цікаво.

Наталя, 30 років, менеджер:

  • Я вважаю, що у Вінниці є багато цікавих місць як і для культурного розвитку, духовного збагачення, так і для душевного відпочинку. Я б порадила іноземцям побувати на екскурсії в підземеллі храму Діви Марії Ангельської, а з неординарного відпочинку – пейнтбол. І, звичайно, популярний фонтан «Рошен».
Поділитись fb twitter gplus
Цифрова революція: виклики і можливості

Цифрова революція: виклики і можливості

14.05.2018

Ми з вами живемо в часи науково-технічної революції. Науковий факт: людина нашого часу сприймає і обробляє інформації в десятки тисяч ….

Скарби Поділля

Скарби Поділля

16.05.2018

Привіт, Друзі! Ми продовжуємо мандрувати нашою мальовничою Україною та відкривати для себе незвідані глибинки. Сьогодні я повернулася з дивовижних, ще ….

Куточок раю на Поділлі – Бакота

Куточок раю на Поділлі – Бакота

22.05.2018

Ви дивились на календар? До літа ще зовсім трішки! Хто вже підшукує місця для відпочинку? Так ось хочу запропонувати вам куточок ….

Весна чарує… Квітучі парки «Буки та Олександрія»

Весна чарує… Квітучі парки «Буки та Олександрія»

08.05.2018

Весна – чудова пора для прогулянок парками, алеями. Час, коли природа вражає своїм різноманіттям кольорів, коли так хочеться прогулюватись та ….