Ольга Творченко

Ольга Творченко

Журналіст

Журналіст, творча особистість

Іноземці у Вінниці? Як найкраще презентувати наше місто?

29.05.2018

Вже зовсім скоро прийде омріяне літо. Працівники вже планують довгоочікувані відпустки, учні, студенти – канікули. Реклама звідусіль закликає українців до придбання «гарячих» турів, путівок на відпочинок, особливо за кордон, наприклад, у Туреччину, Болгарію…

Наше місто – Вінниця – також завжди відкрите для туристів, особливо влітку, коли кожного вечора розпочинає своє шоу світломузичний фонтан «Рошен», що збирає тисячі глядачів.

А чи задумувалися ви, вінничани, який туристичний потенціал нашого міста? Ми запитали в пересічних громадян, куди б вони повели іноземців, що показали б, щоб якнайкраще представити Вінницю?

Оксана, 45 років, психолог:

  • Я б запропонувала іноземним туристам обов’язково відвідати у Вінниці музей-садибу М.І.Пирогова, адже це унікальна пам’ятка історії національного значення і прекрасне місце для відпочинку. Багато зелені, квітучі дерева, кущі створюють особливу, релаксуючу атмосферу. Також туристи збагачують свою скарбницю знань, адже дізнаються про видатних людей, їхні долі, історичні епохи…Тому я вважаю, що це місце заслуговує уваги іноземців.

Антоніна, 19 років, студентка:

  • Я б, звичайно, повела гостей на фонтан «Рошен», адже це неймовірне видовище вразить кожного. Також запропонувала б романтичну прогулянку на катері до Сабарова. Там дивовижна природа, скелі…Ну а для любителів активного руху, спорту показала б Вінницю, мандруючи велосипедами.

Сніжана, 25 років, консультант:

  • Можливо б повела на Вишенське озеро. Там можна відпочити, влаштувати пікнічок, насолодитися природою. Також є гарні фонтани на Вишенці, біля них – алейки для прогулянок.

Ольга, 50 років, викладач:

  • Запропонувала б відвідати протестантську церкву, що знаходиться на вул. Максимовича. Там надзвичайно гарна архітектура, що приваблює багатьох туристів. Біля пам’ятки часто відбуваються фотосесії. Навколо – ліс.

Олександр, 27 років, музикант:

  • Я б неодмінно показав іноземним туристам вечірню красу Вінниці, прокатавши їх на різнокольоровому трамвайчику (який на колесах) і на історичному. Потім повів би на оновлений проспект Космонавтів, який вразить своїм європейським дизайном. Фонтани, гарні алеї, арка…Та найбільше здивує вечірня ілюмінація, яка створить чарівну, надихаючу атмосферу.

Тетяна, 32 роки, агент з нерухомості:

  • Запропонувала б відвідати одне з найзагадковіших місць неподалік Вінниці – ставку Гітлера «Вервольф». Існує багато міфів і легенд щодо цієї пам’ятки, тому, думаю, що це було б цікаво.

Наталя, 30 років, менеджер:

  • Я вважаю, що у Вінниці є багато цікавих місць як і для культурного розвитку, духовного збагачення, так і для душевного відпочинку. Я б порадила іноземцям побувати на екскурсії в підземеллі храму Діви Марії Ангельської, а з неординарного відпочинку – пейнтбол. І, звичайно, популярний фонтан «Рошен».
Поділитись fb twitter gplus
Цифрова революція: виклики і можливості

Цифрова революція: виклики і можливості

14.05.2018

Ми з вами живемо в часи науково-технічної революції. Науковий факт: людина нашого часу сприймає і обробляє інформації в десятки тисяч ….

Неповторний Кам’янець-Подільський запрошує

Неповторний Кам’янець-Подільський запрошує

25.05.2018

Напевно, вже трохи втомила вас своїми мандрівками, однак, подорожуючи Поділлям не можливо оминути таке славетне місто, як Кам’янець-Подільський. Сьогодні я ….

Іноземці у Вінниці? Як найкраще презентувати наше місто?

Іноземці у Вінниці? Як найкраще презентувати наше місто?

29.05.2018

Вже зовсім скоро прийде омріяне літо. Працівники вже планують довгоочікувані відпустки, учні, студенти – канікули. Реклама звідусіль закликає українців до ….

Куточок раю на Поділлі – Бакота

Куточок раю на Поділлі – Бакота

22.05.2018

Ви дивились на календар? До літа ще зовсім трішки! Хто вже підшукує місця для відпочинку? Так ось хочу запропонувати вам куточок ….