У Вінниці знайшли наркотеплицю

У Вінницьких Хуторах 6 червня поліцейські виявили розсадник конопель у місцевої 31-річної мешканки. Жінка облаштували на присадибній ділянці теплицю, де зріли 365 рослин наркотичного зілля. Коноплі росли у ґрунті та в горщиках. Зі слів правопорушниці, заборонені рослини вона вирощувала для власного вживання. Відпрацювання поліцейські Вінниці здійснили в рамках оперативно-профілактичних заходів «Мак», які триватимуть до вересня.
ЧИТАЙТЕ також

3-річний малюк пішов з батьками на пікнік та зник — деталі інциденту
У Вінницькій області поліцейські кілька годин шукали маленького 3-річного малюка, який зник під час відпочинку на природі. У пошуках брали участь ….

«Рветься душа на шматки»: додому повернеться загиблий нацгвардієць Андрій Бондар
У бою за Україну загинув старший солдат Андрій Бондар з Калинівської громади. Йому було лише 26 років. Попередньо кортедж із ….

Чоловік завітав до колишньої дівчини і пограбував її
28-річний чоловік не міг забути колишню пасію, з якою мав романтичні стосунки. Він попрямував до помешкання, де проживає жінка і ….

Загинув військовий з Турбівської громади — мешканців просять зустріти Героя
Війна забрала життя нашого земляка Олександра Жолукевського. Людей просять створити живий коридор слави для Героя. Про це повідомив Турбівський селищний ….