На базі Донецького університету відкрилась медіа-школа

16.06.2018
На базі Донецького університету відкрилась медіа-школа

15 червня,  стартував  освітній проект медіа-школа «VIN-MEDIA», ініційований ГО «ВІСЬ» у партнерстві з ДонНУ імені Василя Стуса та за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації.

Медіа-школа «VIN-MEDIA» – це унікальна освітня програма для керівників та редакторів районних газет, яка має девіз «Від комунальної газети до успішного медіа».

Привітати учасників програми з початком навчання прийшли: ректор ДонНУ імені Василя Стуса Роман Гринюк, керівники проекту: проректор університету Тетяна Нагорняк,та завідувачка кафедри журналістики ДонНУ імені Василя Стуса Олена Тараненко, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Альона Лавровська, тренери – експерти-практики в галузі журналістики, політології, юриспруденції.

Роман Гринюк у вступному слові зазначив: «Мені дуже приємно, що сьогодні в стінах нашого університету ми відкриваємо ще одну освітню програму, яка покликана допомогти медіа-активу області, кращим її журналістам,підвищити свою кваліфікацію та стати ще кращими».

Від обласної державної адміністрації учасників програми привітала Альона Лавровська, яка щиро подякувала команді Донецького національного університету імені Василя Стуса за креативний підхід до будь-якого починання, яке дозволяє зробити Вінниччину кращою. А слухачам медіа-школи посадовець побажала дізнатися багато цікавого під час навчання, а після його закінчення – збільшення тиражів видань ,  посилення інтересу читачів, натхнення та креативності.

За 6 місяців навчання слухачі медіа-школи «VIN-MEDIA» візьмуть участь у креативних та насичених тренінгах, отримають знання та компетентності, що дозволять підвищити конкурентоспроможність районних ЗМІ.

Учасники Медіа-школи отримають знання з таких навчальних дисциплін:

аналіз медіа контенту; медіа-менеджмент та економіка ЗМК;правові засади діяльності газети; журналістські стандарти; робота з джерелами інформації в журналістиці; політичний контент в сучасному медіа виданні; проектна діяльність ЗМК; жанри та текстотворення.

За словами одного із керівників проекту Олени Тараненко, даний проект покликаний підвищити конкурентоспроможність комунальних видань через набуття навичок стратегічного управління і планування роботи медіа-видання,вміння аналізувати і прогнозувати суспільно-політичні та соціально-економічні процеси, відображаючи їх на шпальтах газети.

«Навчайтеся, опановуйте новітні технології,змінюйтесь і змінюйте свої видання»,- закликала слухачів медіа-школа «VIN-MEDIA» Тетяна Нагорняк.

Керівники проекту вручили слухачам авторську розробку тренерів – робочий зошит учасника із детальним описом сертифікованої програми медіа-школа «VIN-MEDIA» та перед початком першого заняття сфотографувались на пам’ять усім курсом.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

У Вінниці запрацював прокат електросамокатів
Новини

У Вінниці запрацював прокат електросамокатів

Вчора, 16:32

Сервіс оренди самокатів розпочав цьогорічний сезон роботи. Взяти двоколісного на прокат можна з 18 березня.  Як це повідомляють на сторінці Департаменту транспорту ….

Вінничанин намагався втекти до Румунії через крижану річку
Люди

Вінничанин намагався втекти до Румунії через крижану річку

Вчора, 14:42

На Закарпатті затримали жителя Вінниччини, який в гідрокостюмі планував втекти за кордон крижану річку Тису. Про повідомили в Державній прикордонній службі. Чоловіка ….

38-річний чоловік жорстоко вбив гостя та заховав тіло під шифером
Люди

38-річний чоловік жорстоко вбив гостя та заховав тіло під шифером

Вчора, 14:18

Між чоловіками виник конфлікт. На Вінниччині 38-річний чоловік жорстоко вбив товариша, якого запросив у гості. Після цього він заховав його ….

Пішла з дому і не повернулася: у Вінниці розшукують 15-річну Вікторію Верецьку
Важливе

Пішла з дому і не повернулася: у Вінниці розшукують 15-річну Вікторію Верецьку

Вчора, 11:46

Поліцейські розшукують 15-річну Вікторію Верецьку із Вінниці. 18 березня дівчина пішла з дому та не повернулася. Про це повідомили на Facebook-сторінці Національної поліції ….