На базі Донецького університету відкрилась медіа-школа

16.06.2018
На базі Донецького університету відкрилась медіа-школа

15 червня,  стартував  освітній проект медіа-школа «VIN-MEDIA», ініційований ГО «ВІСЬ» у партнерстві з ДонНУ імені Василя Стуса та за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації.

Медіа-школа «VIN-MEDIA» – це унікальна освітня програма для керівників та редакторів районних газет, яка має девіз «Від комунальної газети до успішного медіа».

Привітати учасників програми з початком навчання прийшли: ректор ДонНУ імені Василя Стуса Роман Гринюк, керівники проекту: проректор університету Тетяна Нагорняк,та завідувачка кафедри журналістики ДонНУ імені Василя Стуса Олена Тараненко, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Альона Лавровська, тренери – експерти-практики в галузі журналістики, політології, юриспруденції.

Роман Гринюк у вступному слові зазначив: «Мені дуже приємно, що сьогодні в стінах нашого університету ми відкриваємо ще одну освітню програму, яка покликана допомогти медіа-активу області, кращим її журналістам,підвищити свою кваліфікацію та стати ще кращими».

Від обласної державної адміністрації учасників програми привітала Альона Лавровська, яка щиро подякувала команді Донецького національного університету імені Василя Стуса за креативний підхід до будь-якого починання, яке дозволяє зробити Вінниччину кращою. А слухачам медіа-школи посадовець побажала дізнатися багато цікавого під час навчання, а після його закінчення – збільшення тиражів видань ,  посилення інтересу читачів, натхнення та креативності.

За 6 місяців навчання слухачі медіа-школи «VIN-MEDIA» візьмуть участь у креативних та насичених тренінгах, отримають знання та компетентності, що дозволять підвищити конкурентоспроможність районних ЗМІ.

Учасники Медіа-школи отримають знання з таких навчальних дисциплін:

аналіз медіа контенту; медіа-менеджмент та економіка ЗМК;правові засади діяльності газети; журналістські стандарти; робота з джерелами інформації в журналістиці; політичний контент в сучасному медіа виданні; проектна діяльність ЗМК; жанри та текстотворення.

За словами одного із керівників проекту Олени Тараненко, даний проект покликаний підвищити конкурентоспроможність комунальних видань через набуття навичок стратегічного управління і планування роботи медіа-видання,вміння аналізувати і прогнозувати суспільно-політичні та соціально-економічні процеси, відображаючи їх на шпальтах газети.

«Навчайтеся, опановуйте новітні технології,змінюйтесь і змінюйте свої видання»,- закликала слухачів медіа-школа «VIN-MEDIA» Тетяна Нагорняк.

Керівники проекту вручили слухачам авторську розробку тренерів – робочий зошит учасника із детальним описом сертифікованої програми медіа-школа «VIN-MEDIA» та перед початком першого заняття сфотографувались на пам’ять усім курсом.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Вінниччина стала домівкою для коней, які вижили під час бомбардувань передмістя Києва
Важливе

Вінниччина стала домівкою для коней, які вижили під час бомбардувань передмістя Києва

Сьогодні, 20:52

На Київщині росіяни влаштували пекло не тільки для людей, а й для тварин. Окупанти обстріляли стайню у передмісті столиці. Там ….

На фронті загинули двоє нацгвардійців — потрапили під мінометний обстріл
Важливе

На фронті загинули двоє нацгвардійців — потрапили під мінометний обстріл

Сьогодні, 20:01

Двоє бійців Калинівського полку Нацгвардії України загинули внаслідок мінометного обстрілу — старший солдат Андрій Бондар та молодший сержант Володимир Четверук. Про ….

Через негоду на дорогах Вінниччини ускладнений рух
Новини

Через негоду на дорогах Вінниччини ускладнений рух

Сьогодні, 19:23

Вінниччину сьогодні, 29 червня накрила негода – гроза та сильний вітер. Фото та відео наслідків зливи очевидці масово публікують у ….

Україна повернула з полону 144 військових, 95 з них — бійці «Азовсталі»
Новини

Україна повернула з полону 144 військових, 95 з них — бійці «Азовсталі»

Сьогодні, 18:11

З російського полону звільнили 144 українських захисників. З них – 95 оборонців «Азовсталі», зокрема – 43 військовослужбовці полку «Азов». Це найбільший ….