Вінницькі світлофори працюватимуть цілодобово

16.06.2018
Вінницькі світлофори працюватимуть цілодобово

У Вінниці більше не відключатимуть світлофори на ніч – це місто стане першим в Україні, де провели експеримент “без миготливого жовтого”. Від такого чергового режиму світлофора вирішили відмовитися після скандальної аварії в Кривому Розі, в результаті якої загинули 11 осіб і близько 20 отримали поранення.

Тепер в будь-який час доби працюватимуть три сигналу. Ініціатор відмови Вінниці від “жовтого миготливого” Віктор Перлов каже, що відключення світлофорів після 12 ночі – радянський анахронізм, оскільки в СРСР економили електрику, а машин на вулицях було в кілька разів менше.

Переважна більшість перехресть і магістральних вулиць, вони несуть ризики аварійності саме через виключених світлофорів у нічний час, коли ми їх включили, цей ризик аварійності знизився, водії стали уважнішими, – підкреслив експерт з безпеки дорожнього руху.

Перевага нововведення автомобілісти поки не оцінили – кажуть, що хвилину стояти на вільних нічних перехрестях, чекаючи зеленого світла – недоречно. Кажуть, якщо водій уважний, то він уважний і під час мигання жовтого.

Жовтий нехай моргає, а більше не потрібно ні червоного, ні зеленого, тому що порожнє місто, навіщо ці зайві витрати. Є правила дорожнього руху, і не потрібно зовсім.

Якщо їздити за правилами, то, перш ніж заїхати на перехрестя, він подивиться наліво-направо, переконається, що вільно можна проїжджати і без проблем, я не думаю, що потрібно на ніч включати , – кажуть водії.

У поліції стверджують, що перехід на регулювання нічної роботи світлофора сприятиме безпеці.

Ми регулярно ведемо облік ДТП на дорогах міста, і взагалі по всій території нашої обслуговування, і час покаже, наскільки це дієво і чи є результати, – запевнила Тетяна Плахотнюк, спікер патрульної поліції Вінницькій області.

Ініціатори відмови від мерехтіння жовтого також переконані, що тепер скажених нічних гонок по місту стане менше.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Матір знайшла 2-річну доньку мертвою у ставку. Деталі трагедії
Люди

Матір знайшла 2-річну доньку мертвою у ставку. Деталі трагедії

Сьогодні, 14:35

Загиблій дівчинці 2 роки 9 місяців. Її родина проживає в приватному будинку неподалік ставка. 6 липня в одному із сіл ….

На воді загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дівчинка
Люди

На воді загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дівчинка

Вчора, 22:00

Сьогодні, 6 липня, під час купання у водоймах Вінниччини загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дитина. За повідомили на ….

З квітами і на колінах зустріли кортеж із тілом В’ячеслава Попова у Немирові
Новини

З квітами і на колінах зустріли кортеж із тілом В’ячеслава Попова у Немирові

Вчора, 15:37

Сьогодні, 6 липня, у Немирові небайдужі зустрічали кортедж із тілом 28-річного В’ячеслава Попова. Люди створили живий коридор. Про це повідомляє Немирівська міська громада. ….

Пістолет–кулемет знайшли у шафі 37-річного чоловіка
Люди

Пістолет–кулемет знайшли у шафі 37-річного чоловіка

Вчора, 11:35

Нарізну автоматичну зброю поліцейські знайшли у шафі. Його від сторонніх очей ховав 37-річний мешканець Погребища, Вінницького району. Про це розповідають ….