Смертельна ДТП – загинула дитина

Попередньою встановлено, що 41-річний водій за кермом вантажівки «Scania» виїхав на зустрічну смугу, де під час роз’їзду зіткнувся з позашляховиком «Suzuki».
На жаль, в результаті аварії пасажир легковика, восьмирічний хлопчик, загинув на місці. Водій автомобіля та його 34 – річна дружина з травмами різного ступеню важкості доставлені у лікарню.
На місці працює слідчо-оперативна група поліції, проводяться першочергові слідчі дії. Призначили ряд експертиз, після проведення яких буде встановлена остаточна причина дорожньо-транспортної пригоди, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.
За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Згідно ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого, передбачене покарання до 8 років позбавлення волі.
ЧИТАЙТЕ також

Вінниччина стала домівкою для коней, які вижили під час бомбардувань передмістя Києва
На Київщині росіяни влаштували пекло не тільки для людей, а й для тварин. Окупанти обстріляли стайню у передмісті столиці. Там ….

На фронті загинули двоє нацгвардійців — потрапили під мінометний обстріл
Двоє бійців Калинівського полку Нацгвардії України загинули внаслідок мінометного обстрілу — старший солдат Андрій Бондар та молодший сержант Володимир Четверук. Про ….

Через негоду на дорогах Вінниччини ускладнений рух
Вінниччину сьогодні, 29 червня накрила негода – гроза та сильний вітер. Фото та відео наслідків зливи очевидці масово публікують у ….

Україна повернула з полону 144 військових, 95 з них — бійці «Азовсталі»
З російського полону звільнили 144 українських захисників. З них – 95 оборонців «Азовсталі», зокрема – 43 військовослужбовці полку «Азов». Це найбільший ….