Інноватори зроблять будь-що в 3D + розумне житло

05.07.2018
Інноватори зроблять будь-що в 3D + розумне житло

Новітні та удосконалені продукти в галузі техніки, науки або ж праці отримують перевагу від споживачів.  Винаходи, що доводяться до стадії практичного використання дещо поліпшують соціальне становище та з часом стають затребуваними суспільством.

Важлива функція інноваційного процесу полягає в тому, що стимулює та дає поштовх до розвитку людського капіталу та науки в країні через матеріальну зацікавленість всіх учасників.

Ринок якісних товарів, послуг, підвищення комфортності , якості життя та середовища проживання – заслуга інноваційного втручання.

« Вінницька правда» віднайшла у нашому місті також людину, якій подобається створювати щось нове та прогресивне. Олександр Бойко винахідник та ідейний керівник молодої та водночас прогресуючої компанії CoHeSa:

Компанія CoHeSa ставила перед собою ціль максимально зануритись в світ  3D. Ми не намагались створити новий 3D принтер. Ми намагались вижати з нього майже всі його найкращі можливості. І після півроку митарств ми можемо пропонувати свої послуги всім тим, хто має потребу. З гарантією і посмішкою на обличчі.
Основне наше направлення- це вироби з пластику для побутової техніки. Муфти, втулки, заглушки тощо. Все те ,що іноді неможливо найти в продажу або коштує занадто дорого. Наші можливості допомагають багатьом людям економити в теперішні нелегкі часи і недорого повернути до життя свій старенький блендер, комбайн або мультиварку.
Другим нашим направленням є створення макетів будівель, історичних пам’яток тощо. Як для окремих громадян, так і організацій.

І тепер ми перейшли до третього пункту наших можливостей. Цей пункт є дійсно абсолютно нашою розробкою. Інтерактивні сходи “smartstairs”не потребують не якої участі людини в їх роботі.
Користувачу не доведеться шукати вимикач в темряві свого будинку вночі, щоб піднятися або спуститися по сходах. Не треба вертатися що вимкнути світло, яке можливо забули вимкнути ,піднявшись по сходах. Вночі перша і остання сходинки автоматично залишаються  світити своєму власнику, щоб той випадково не потрапив в халепу. А вдень самостійно відключить сходинки від просвітлювання, для економії електроенергії.
Нові технології, нові ідеї і нові рішення дають нам перспективу завтрашнього дня. І віримо в те що компанія CoHeSa зможе і в майбутньому допомогти українцям розвиватися і гордитися своєю нацією.


Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького
Новини

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького

Сьогодні, 15:21

Миколу Нікітіна із Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.  Про це повідомляє Тульчинська міська територіальна громада. «Указом президента України №268/2022 ….

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів
Новини

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів

Сьогодні, 14:57

Лісових жителів, які заблукали у місті, зазнімкували перехожі. Вулицями Жмеринки розгулюють дикі кабани. Їх помітили перехожі. Фото оприлюднили на сторінці ….

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі
Важливе

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі

Сьогодні, 14:23

38-річного Володимира Грибівського із Хмільника, який зник ще 21 лютого разом зі своїм автомобілем, знайшли вбитим. Тіло виявили закопаним у лісоcмузі між ….

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої
Люди

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої

Сьогодні, 13:41

37-річна жителька Вороновицької громади спалила автомобіль односельчанки. Так вона вирішила помститися за давню образу.  Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, ….