Інноватори зроблять будь-що в 3D + розумне житло

05.07.2018
Інноватори зроблять будь-що в 3D + розумне житло

Новітні та удосконалені продукти в галузі техніки, науки або ж праці отримують перевагу від споживачів.  Винаходи, що доводяться до стадії практичного використання дещо поліпшують соціальне становище та з часом стають затребуваними суспільством.

Важлива функція інноваційного процесу полягає в тому, що стимулює та дає поштовх до розвитку людського капіталу та науки в країні через матеріальну зацікавленість всіх учасників.

Ринок якісних товарів, послуг, підвищення комфортності , якості життя та середовища проживання – заслуга інноваційного втручання.

« Вінницька правда» віднайшла у нашому місті також людину, якій подобається створювати щось нове та прогресивне. Олександр Бойко винахідник та ідейний керівник молодої та водночас прогресуючої компанії CoHeSa:

Компанія CoHeSa ставила перед собою ціль максимально зануритись в світ  3D. Ми не намагались створити новий 3D принтер. Ми намагались вижати з нього майже всі його найкращі можливості. І після півроку митарств ми можемо пропонувати свої послуги всім тим, хто має потребу. З гарантією і посмішкою на обличчі.
Основне наше направлення- це вироби з пластику для побутової техніки. Муфти, втулки, заглушки тощо. Все те ,що іноді неможливо найти в продажу або коштує занадто дорого. Наші можливості допомагають багатьом людям економити в теперішні нелегкі часи і недорого повернути до життя свій старенький блендер, комбайн або мультиварку.
Другим нашим направленням є створення макетів будівель, історичних пам’яток тощо. Як для окремих громадян, так і організацій.

І тепер ми перейшли до третього пункту наших можливостей. Цей пункт є дійсно абсолютно нашою розробкою. Інтерактивні сходи “smartstairs”не потребують не якої участі людини в їх роботі.
Користувачу не доведеться шукати вимикач в темряві свого будинку вночі, щоб піднятися або спуститися по сходах. Не треба вертатися що вимкнути світло, яке можливо забули вимкнути ,піднявшись по сходах. Вночі перша і остання сходинки автоматично залишаються  світити своєму власнику, щоб той випадково не потрапив в халепу. А вдень самостійно відключить сходинки від просвітлювання, для економії електроенергії.
Нові технології, нові ідеї і нові рішення дають нам перспективу завтрашнього дня. І віримо в те що компанія CoHeSa зможе і в майбутньому допомогти українцям розвиватися і гордитися своєю нацією.


Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Через негоду на дорогах Вінниччини ускладнений рух
Новини

Через негоду на дорогах Вінниччини ускладнений рух

Сьогодні, 19:23

Вінниччину сьогодні, 29 червня накрила негода – гроза та сильний вітер. Відео наслідків зливи очевидці масово публікують у соцмережах. Зокрема на Гніванському ….

Україна повернула з полону 144 військових, 95 з них — бійці «Азовсталі»
Новини

Україна повернула з полону 144 військових, 95 з них — бійці «Азовсталі»

Сьогодні, 18:11

З російського полону звільнили 144 українських захисників. З них – 95 оборонців «Азовсталі», зокрема – 43 військовослужбовці полку «Азов». Це найбільший ….

Бійці 50-ї бригади знищили мінометну секцію ворога — видовищне відео
Важливе

Бійці 50-ї бригади знищили мінометну секцію ворога — видовищне відео

Вчора, 21:15

Бійці 59-ї бригади, яка дислокується на Вінниччині, знищили у полі мінометну секцію російської окупаційної армії. Відео філігранної роботи українських захисників оприлюднили ….

Підліток пограбував літню жінку. Раніше він вже мав проблеми із законом
Люди

Підліток пограбував літню жінку. Раніше він вже мав проблеми із законом

Вчора, 20:15

У Козятині підліток напав на літню жінку та вирвав з рук сумку, в якій було майже 6000 гривень, документи та ….