Вінниччина лідер по кількості жертв торгівлі людьми

25.07.2018
Вінниччина лідер по кількості жертв торгівлі людьми

Вінниччина лідирує по Україні за рівнем оперативності по встановлення статусу осіб, постраждалих від торгівлі людьми, повідомляє ВіннОДА. За останні шість років такий статус отримали 45 вінничан.

В числі осіб, які постраждали від торгівлі людьми – 21 жінка і 24 чоловіки. 29 вінничан з цієї категорії стали жертвами трудової експлуатації, 7 – сексуальної, 6 – жебрацтва, по одному постраждали через продаж дитини, вилучення органів, втягнення у злочинну діяльність.

Експлуатації ці люди зазнали в Росії, Чехії (по 4-ро людей), в Білорусі (троє вінничан), по двоє в Італії, Фінляндії і в Криму, по одному в зонті АТО, в Індії, Німеччині, Польщі, Шрі-Ланці, Йорданії і Туреччині.

З метою попередження та протидії торгівлі людьми в області з 23 липня по 6 серпня проводиться масштабна інформаційна кампанія. Вона передбачає розміщення соціальної реклами на біл-бордах та сіті-лайтах у населених пунктах та на прикордонних територіях.

Заплановано проведення понад 50 заходів, що включатимуть виготовлення та розповсюдження інформаційних матеріалів, поширення інформації щодо діяльності «Лінії довіри». На 30 липня, коли відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, передбачено проведення інформаційної акції «Лабіринт можливостей». Вона спрямована на підвищення обізнаності населення з питань протидії торгівлі людьми за участю фахівців органів протидії торгівлі людьми, місцевих органів влади.

Також, інформаційно-просвітницька кампанія 23 липня – 6 серпня включатиме трансляцію відеороликів в електронних ЗМІ, друк інформаційних матеріалів у найбільших газетах області, розміщення інформаційних плакатів у громадському транспорті м.Вінниці, а також на залізничному та автобусних вокзалах обласного центру. Крім цього, у районних центрах буде встановлено 10 біл-бордів на відповідну тематику. Інформаційні матеріали будуть розміщені і у територіальних підрозділах управління Державної міграційної служби м.Вінниці.

Фінансує заходи попередження торгівлі людьми обласний бюджет. В 2018 році на вказані цілі 300,7 тис. грн. Ще 559,7 тис. грн на відповідні заходи передбачено Обласною програмою.

На сьогодні в області реалізується Державна соціальна програма протидії торгівлі людьми на період до 2020 року від 24 лютого 2016 року № 111, і Обласна комплексна програма підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період 2021 року від 20 грудня 2016 року № 226. Крім цього, в області з 2012 року функціонує Міжвідомча рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми ВіннОДА.

 

Джерело – Вежа.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Через негоду на дорогах Вінниччини ускладнений рух
Новини

Через негоду на дорогах Вінниччини ускладнений рух

Сьогодні, 19:23

Вінниччину сьогодні, 29 червня накрила негода – гроза та сильний вітер. Фото та відео наслідків зливи очевидці масово публікують у ….

Україна повернула з полону 144 військових, 95 з них — бійці «Азовсталі»
Новини

Україна повернула з полону 144 військових, 95 з них — бійці «Азовсталі»

Сьогодні, 18:11

З російського полону звільнили 144 українських захисників. З них – 95 оборонців «Азовсталі», зокрема – 43 військовослужбовці полку «Азов». Це найбільший ….

Бійці 50-ї бригади знищили мінометну секцію ворога — видовищне відео
Важливе

Бійці 50-ї бригади знищили мінометну секцію ворога — видовищне відео

Вчора, 21:15

Бійці 59-ї бригади, яка дислокується на Вінниччині, знищили у полі мінометну секцію російської окупаційної армії. Відео філігранної роботи українських захисників оприлюднили ….

Підліток пограбував літню жінку. Раніше він вже мав проблеми із законом
Люди

Підліток пограбував літню жінку. Раніше він вже мав проблеми із законом

Вчора, 20:15

У Козятині підліток напав на літню жінку та вирвав з рук сумку, в якій було майже 6000 гривень, документи та ….