Російський посол хамив українському колезі

У Словаччині розгорівся скандал через російського дипломата Дмитра Ковалькова. Річ у тім, що він обізвав посла України у Братиславі Юрія Мушку “д*білом”. У зв’язку з цим парламент країни вимагає висилки росіянина.
Про це пише місцеве видання Aktuality, яке продемонструвало відповідний скріншот, передає 24tv.
Як видно зі світлини, Ковальков назвав Мушку “д*білом”, коментуючи допис спікера словацького парламенту Андрея Данко у Facebook.
– Браво, пане Данко. Ви – сміливий чоловік і справжній державець. А посол України – просто д*іл, – підкреслив дипломат.
До слова, очільник словацького парламенту раніше заявляв, що посол України не має вказувати депутатам Словаччини, куди їм їхати, чи не їхати.Як пояснює ресурс, низка словацьких депутатів, політиків і бізнесменів запланувала у серпні поїздку до окупованого Криму. Відтак, Юрій Мушка зі свого боку попередив політиків, що це буде порушенням законів України та не залишиться без відповіді, зокрема їм можуть заборонити в’їзд на територію України.

ЧИТАЙТЕ також

На Вінниччині викрили прикордонника, який вимагав $10 тис. від ухилянта
На Вінниччині викрили прикордонника з Могилів-Подільського прикордонного загону ДПС, який вимагав гроші у чоловіка призовного віку за безперешкодний перетин кордону. ….

«Єдиний син, був для батьків цілим світом»: Трагічно загинув молодий доброволець
Ігор Паршенко в перші дні війни пішов захищати Батьківщину, а загинув настільки страшною смертю дома. Трагедія сталася 2 липня в селі ….

До колонії через паркан перекинули пакунок. У поліції розповіли деталі події
Раніше судимий чоловік намагався передати у виправну колонію наркотики. Зловмисника затримала поліція, тепер йому загрожує ув’язнення. Інцидент стався 1 липня у ….

Чому Україна не може купити ще 3 байрактари?
Не знаючи броду — не лізь у воду. У житті кожної людини настає момент, коли починає горіти срака. Я не ….