Британія запровадить податок на фейкові новини

30.07.2018
Британія запровадить податок на фейкові новини
Британська парламентська комісія запропонувала боротися з недостовірними новинами за допомогою додаткових податків. Парламентарії запропонували брати плату за поширення fake news з таких інтернет-компаній, як Facebook, Google і Twitter

Британські народні обранці також вважають за необхідне надати компаніям особливий статус, що передбачає підвищену відповідальність за поширювані дані.

“Ми зараз зіткнулися з кризою використання даних в інтернеті і маніпуляцією персональними даними”, – йдеться в доповіді Комісії з цифровим технологіям, культурі і медіа при палаті громад. Доповідь має бути опублікована в неділю, 29 липня, однак деякі її частини вже виявилися у вільному доступі. Комісія також зазначила, що “існуючі юридичні рамки не адаптовані до цифрового світу, що швидко розвивається”.

Протягом останніх місяців британська комісія вивчала можливі заходи реагування на появу фальшивих новин і намагалася виміряти силу їх впливу на результати виборів в Сполученому Королівстві.

Президент Комісії Деміан Коллінз вважає, що Facebook і інші платформи повинні посилити захист призначених для користувача даних. Він запропонував переглянути статус інтернет-компаній і покласти на корпорації велику відповідальність за дані користувачів. На думку Коллінза, завдяки цьому компанії більше не зможуть відмовлятися від відповідальності за витік інформації, посилаючись на те, що на їхніх серверах дані “всього лише зберігаються”.

Введення податків для компаній, також запропоноване Комісією, має допомогти, зокрема, профінансувати програми навчання цифрової грамотності в Британії.

“Цифрова культура повинна стати “четвертою несучою стіною” базової освіти нарівні з читанням, письмом і математикою”, – наголосили представники Комісії.

Британська Комісія також знову звернулася до очільника Facebook Марку Цукербергу з проханням особисто приїхати на засідання, щоб “відповісти на численні запитання, на які Facebook наразі не дав задовільної відповіді”. Вперше Цукерберга покликали до британського парламенту в березні, однак мільярдер вирішив відправити на зустріч одного зі своїх заступників.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Військові медики стали на весільний рушник: «Війна нас зміцнила ще більше»
Люди

Військові медики стали на весільний рушник: «Війна нас зміцнила ще більше»

Вчора, 19:22

Владислав і Марина — пара військових вмедиків. І сьогодні, 24 червня, молодята стали на весільний рушник. Розписувались молодята у Вінниці на теплоході. Обоє — ….

Потреба — є, людей — немає. У Вінниці бракує помічників для плетіння маскувальних сіток
Важливе

Потреба — є, людей — немає. У Вінниці бракує помічників для плетіння маскувальних сіток

Вчора, 13:56

Робочих рук не вистачає У Вінницькому будівельному коледжі (просп. Коцюбинського) бракує людей для плетіння маскувальних сіток. Також потрібні матеріали – простині, ….

Оголосили підозру бандитам, які побили фермера у Жмеринському районі
Новини

Оголосили підозру бандитам, які побили фермера у Жмеринському районі

Вчора, 13:23

Поліцейські повідомили про підозру групі зловмисників, які побили та погрожували фізичною розправою фермеру. Як повідомляють у відділі комунікацій поліції Вінницької ….

На Донеччині загинув солдат Анатолій Княжчук з Вінниччини
Люди

На Донеччині загинув солдат Анатолій Княжчук з Вінниччини

Вчора, 12:25

На жаль, Вінниччина знову оплакуватиме свого Героя. 21 червня у важких боях під Авдіївкою окупант забрав життя Анатолія Княжчука. Воїн родом із села Жабокрич Крижопільської ….