“Время и Стекло” у Вінниці

06.08.2018

Один із напопулярніших гуртів України “Время и Стекло” цієї осені завітає до Вінниці!
Концерт відбудеться 3 жовтня на сцені Будинку Офіцерів!

 “Время и Стекло” – це явище в сучасній музиці, це один із найстильніших музичних проектів України! За 5 років існування проекту група зайняла позицію флагмана молодіжної поп-культури, а Позитив і Надя стали справжніми адептами свіжих стилів та іконами нової генерації.

Група випустила масу хітів, 2 альбому, 12 кліпів, серед яких вже легендарні «Ім’я 505» та «Пісня 404», що підкорили Хіт-паради Більше 10 країн від Прибалтики до Азії!Колектив був створений в 2010 році продюсерським центром MOZGI Entertainmnet.
Учасниками  гурту є Позитив (Олексій Завгородній) і Надя Дорофєєва.
 – Позитив працює в команді Потапа з 11 років, за весь час співпраці йому вдалося взяти участь більш ніж в 1500 концертах свого наставника в різних країнах.
 – Надя Дорофєєвастала учасницею колективу, завдяки кастингу, вразивши продюсерів Ірину Горову і Потапа своєю харизмою і вокальними даними. Вона є лауреатом міжнародних вокальних конкурсів, була фіналісткою телепроекту «Шанс» і переможницею україно-голлівудського реаліті-шоу «Американський Шанс».

 «Время и Стекло»не боїться експериментувати зі звучанням і дивувати глядачів трансформацією своїх образів, експерементуючи в різних жанрах і стилях. Саме тому Позитив і Надя часто виборюють перемогу в престижних музичних преміях.
– 2015 рік – «Время и Стекло» стали володарями нагороди M1 Music Awards, а пісня «Ім’я 505» стала переможцем в номінації «Хіт року».
 – 2016 рік–  титул «Краща поп-група» і «Кращий артист New Media» на національній музичній премії Yuna 2016
– 2016 рік– перемога в номінації  «Група року» від M1 Music Awards.
2017 рік –  перемога в номінації  «Група року» від M1 Music Awards.

 – 2018 рік  – перемога в номінації “Поп-група року” від YUNA.
«Время и Стекло» не зупиняється виключно на музичній діяльності, розкриваючи багатогранність свого таланту. Артисти виступили у ролі ведучих хіт-параду «UA TOP 10» на каналі «М1». Надя брала участь в телевізійних шоу «Зірка Зірка-2» і «Шоумастгоуон». У 2015 році стала тренером і наставницею проекту «Маленькі гіганти». Позитив був ведучим ранкового шоу на радіостанції «Гала Радіо».
Зараз група «Время и Стекло» активно гастролює в супроводі балету «FlowMasters», працює над новим матеріалом, продовжуючи втілювати в реальність свої найнесподіваніші і креативні ідеї.

Не пропусти драйовий концерт Время и Стекло у Вінниці
Дата: 3 жовтня
Місце: Будинок офіцерів
Вартість квитків:від 500 до 750 грн.

 

Поділитись fb twitter gplus

Редакція рекомендує

Старий Різдвяний Джаз у Вінниці