Вистава Небезпечний поворот

08.08.2018

Презентація прем’єрного спектаклю «Небезпечний поворот» відбудеться уже цієї осені у Вінниці.

Новий «поворот» українського незалежного театру: презентація прем’єрного спектаклю «Небезпечний поворот» по одній з найвідоміших п’єс ХХ століття (англійський драматург Д.Б.Прістлі); проект здійснений продюсерським центром «Доміно-Арт» та провідними акторами столичних театрів.

Актори: Олексій Богданович (глава київського відділення Спілки театральних діячів, народний артист України), Олексій Вертинський (провідний актор Київського молодого театру, народний артист України), Людмила Смородина (актриса театру імені Івана Франка, народна артистка України), Анжеліка Савченко (заслужена артистка України) , молоді актори Катерина Кістень, Наталія Васько, Артем Ємцов, а також режисер і продюсер Ірина Зільберман.

Про виставу: Нинішній прем’єрний проект – це спроба представити інтелектуальний та інтелігентний вітчизняний комерційний незалежний театральний продукт. В основі якого – класична драматургія, участь зірок українського театру. А одна з найважливіших його цілей – «діалог» з глядачем за допомогою психологічних сценічних колізій і акторської майстерності (а не через побиті прийоми «антрепризної» розважальності).

ВПЕРШЕ провідні українські артисти на час залишають свої репертуарні театри не тільки заради «роботи на стороні», а й для справжньої співтворчості, яке надає їм настільки виграшний драматургічний матеріал.

ВПЕРШЕ в Україні цей проект пропонує особливу формулу розбудови незалежної української театру -за приватних інвестицій (продюсер і режисер – в одній особі).

У «Небезпечному повороті» різних інтерпретаторів в першу чергу привертає насичена внутрішня енергетика самої історії. Герої п’єси – на вигляд чарівні, доброзичливі і світські англійці – поступово знімають свої маски, перетворюючись в «інших», чи злочинців. Випадково кинута фраза, як зірвався камінчик, породжує невблаганну лавину, де змішалися правда і брехня, любов і удавання, сльози і кров. А будинок відомого видавця Роберта Кеплена (де і виникає дія) вже обертається для героїв чи пасткою, то чи лавою для підсудних, чи то справжнім пеклом? Смерть однієї людини – Мартіна Кеплен (брата головного героя) – стає «маленькою смертю» майже для кожного з учасників цього напруженого психологічного детективу. Або тільки «грою»? Драматург, як і режисер, залишають багато питань без відповідей …

Вартість:80-470 грн.

 

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує