InstaFestival у Вінниці

09.08.2018

Юхуууу! Найстильніший, найкрутіший фестиваль літа уже незабаром!

Зовсім скоро (12 серпня) у Вінниці відбудеться фестиваль для усіх інстаграмерів.Це буде  міський фестиваль для усіх, хто не уявляє свого життя без найпопулярнішої соціальної мережі. І для тих, хто захоплюється мобільною фотографією.

Ми запросимо крутих спікерів. Вони розкажуть учасникам фесту, як знімати дійсно красиві фото і зробити свій профіль класним. Але загалом це буде весела і яскрава тусовка. Гратиме музика, поставимо яскраві фотозони, облаштуємо лаундж-зону, можна буде випити мохіто, щось з’їсти і познайомитись з новими людьми. Усе неформально.


ПРОГРАМА:

Валентин Порохняк (Професійний Фотограф)
Поділюсь простими лайфхаками, як зробити селлфі красивим. Розповім про поєднання кольорів та вигідні пози, щоб на фото ви виглядали неперевершено

Kateryna Bagir (InstaBloger)
Як і з чого створювати контент. Як знайти свою тему. Стиль та колір профіля. Мобільні додатки для редагування фото. Як знайти надхнення.

Виктория Кононова (Fashion InstaBloger)
Розкажу, як зробити зі звичайного аккаунту стильний фешн профіль, який буде привабливим для фолловерів. Разкрию всі локації в Вінниці для фешн зйомки. Поділюсь практичними порадами, як створити свій бюті лук (образ, одяг, локація)

Fiore Vanil Юлія Зеленько (InstaBloger)
Пошук свого стилю в Інстаграм, вибір тематики і кольорової гами і гармонії в профіл. Секрети красивого профілю

Алексей Шевчук (Професійний Фотограф)
Розповім про правила композиції, колір та світло. Це головні речі, які повинен знати кожен, хто хоче мати класні фото.

Вікторія Шаргородська (Просування в соцмережах)
Як “змусити” людей підписуватись на ваш профіль. Безкоштовні та платні методи просування свого аккаунту. Практичні поради, як повернути до життя свій профіль, якщо “коник здох”.

Екатерина Дорфман (Професійний Фотограф)
Основи фотографії

Анастасия Антонюк (Професійна Фотомодель)
Все про позування. Як приховати недоліки і підкреслити свої сильні сторони. Як працювати з реквізитом.

Светлана Теренчук (Дизайнер одягу)
Як зробити свій лук цікавим. Правильні акценти в одязі. Кольори-друзі, та чого слід уникати. Як створити свій незабутній образ, який захочуть розглядати в деталях

 

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує

На вінницьких екстрималів чекає сюрприз