Сергій Філіппов – робить масаж чашами

16.08.2018
Сергій Філіппов – робить масаж чашами

Чаші виготовляють в Тибеті, Індії та Непалі, головним чином, для медитації та традиційних ритуалів.Вже понад 3000 років звучання співаючих чаш деінде очищає простір від негативної енергії, заспокоює розум та має неабиякий вплив на енергетичні точки людського тіла – чакри.

Втім, для більшості українців вони походять скоріш на кухонний посуд або ж сувенірний продукт, аніж на інструмент медитації.

З метою розвінчання цього міфу журналісту «Вінницької правди» вдалося відшукати єдиного у місті спеціаліста, котрий практикує віброакустичний масаж тибетськими чашами.

Завітавши до Сергія Філіппова на сеанс одразу дивуєшся робочому інвентарю та аурі, яка побутує та створена спеціалістом: окрім десятків співаючих чаш та додаткових інструментів, кабінет майстра наповнений відповідною символікою та релаксуючими звуками.

Цікавість до такого виду відновлення здоров’я  та визначення цього профісійного напрямку прийшла до Сергія  внутрішньо, на  підсвідомому рівні ще у 12-ти річному віці.

З дитинства  юнак мав певну неприязнь до фармацевтичних засобів, тому шукав альтернативу і знайшов.  Навчаючись в медичному вузі і розуміючи шлях виникнення хвороб, ще більше укорінився в усвідомленні того, що масажем можна лікувати і запобігати  їх виникненню, при цьому покращувати  імунітет та здоров’я.

Наразі Сергій має 7-ми річний стаж, який розпочав ще у  2011 році.

Про початок практики  віброакустичного масажу тибетськими чашами

Дізнався про нього ще на початку своєї практики, коли вивчав принципи східної медицини та певні види масажу . Але, напевно, через свою недалекоглядність і замалий досвід не придав значення глибині та дієвості даного методу. Навесні 2017  року я мав змогу побувати на концерті, а потім і на індивідульному терапевтичному сеансі масажу чашами Андрія Чутченка з Києва, звукотерапевта з 10-ти річним досвідом роботи з Тибетськими співаючими чашами. І тоді ,відчувши на собі ефект і наочно зафіксуваши процес, вирішив повністю поринути у цей метод. Дуже вдячний долі за зустріч з Андрієм, який в подальшому став моїм наставником та другом.

Актуальність такого масажу

Актуальність  масажу полягає в тому, що ми живемо у надмірно стресовому середовищі і стрес першопричина розвитку хвороб та занепаду імунітету людини. Масаж чашами  визнаний одним із могутніх видів бородьби з ним.

Що дає звуковий масаж : швидко піднімає рівень енергії; пробуджує саморегенеративні функції організму; сприяє глибокому розслабленню; знижує рівень напруження та стресу; покращує кровообіг в тілі; зменшує головний біль, біль в спині; покращує травлення; відновлює відчуття легкості в тілі; синхронізує роботу лівої та правої півкуль мозку.

Яким чином відбувається вплив від вібрації на організм людини?

Вібраційні хвилі змушують рідини в тілі рухатись. Результат – внутрішній масаж на клітинному рівні. Звуковий масаж дозволяє достукатись до кожної клітинки організму, саме тому його називають глибинним масажем. Музика співаючих чаш діє завдяки ефекту резонансу.

Як відбувається сеанс співаючими чашами?

Загалом методи проведення лікувального масажу схожі. «Зцілення» за допомогою чаш частіше всього відбувається у вигляді семінарів, майстер-класів або індивідуальних сеансів. Та чітких правил по прийому звукових ванн, звукового масажу чи звукової терапії немає.

Під час звукової ванни людина лягає на спину або на бік (це вирішує майстер) і обставляється навколо тіла співаючими чашами. Проекційно навпроти кожного з енергетичних центрів людини. Яку чашу куди саме ставити оцінює майстер, враховуючи потреби людини.

Є ще інший варіант звукового масажу: на лежачого на спині або животі пацієнта, розміщується від однієї або більше чаш, взаємодоповнюючих і підсилюючих дію одне одної.

Як підбираються чаші?

Чаші підбираються терапевтом, як правило, інтуїтивно. Терапевт змушує звучати чаші в певному ритмі та порядку, в залежності від очікуваного ефекту. Виходячи із розміру чаші, сплаву металів  із якого вона виготовлена і способу.

Одна чаша може звучати  20-ма  різноманітними тонами. Наповнюючи собою як зовнішній так і внутрішній простір, вони окутують людину зовні та всередені,розливаючись по усьому тілі.

Саме звукові коливання від чаш, котрі розходяться по тілу концентрованими колами, здійснюють основний терапевтичний вплив.

Про енергетику

В здоровому організмі звукові вібрації безперешкодно проходять по усім енергетичним центрам та каналам, виходячи через кінчики пальців та волосся. Співаючі чаші стимулюють заблоковані ділянки цілющою частотою, пробуджуючи їх і примушуючи рухатись з ними в такт. Після звукового масажу люди часто відчувають себе повністю відновленими.

Вартість послуг

Не маленька ціна на такий вид послуг пояснюється тим, що придбати справжню співаючу чашу досить складно і на це є декілька причин.

Одна з них – це те , що справжня , виготовлена вручну із традиційним сплавом металів чаша, не може коштувати дешево. Справа в тому, що в її склад входять коштовні метали. Старовинна чаша буде коштувати  на 50 % дорожче враховуючи транспортування.

Ціна чаші віком приблизно 80 років, ручної роботи, діаметром приблизно 18см- близько 500 $ .

Для  повноцінного сеансу потрібно від 5 чаш  різного діаметру. Тому очевидним є  те, що ціна на такий вид послуг не може бути низькою.

Судячи з того, що Вінниця важається езотеричною столицею України є достатньо людей, які займаються практикуванням різного роду медитацій. Звуковий масаж співаючими чашами -один із видів глибокої медитації за допомогою звуку, що приваблює свою аудиторію людей.

Є люди, які спробували його як метод терапії проти болю різного характеру і були приємно здивовані результатом. А ще, мені здається, що вінничани полюбляють відкривати щось нове і особливо в собі .

Влсне співаючі чаші надають їм таку прекрасну можливість.

 

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Шукав батька: на Вінниччині виявили 12-річну дитину без супроводу дорослих
Люди

Шукав батька: на Вінниччині виявили 12-річну дитину без супроводу дорослих

Сьогодні, 16:28

У Тульчинському районі Вінницької області 12-річний хлопчик після конфлікту з матір’ю пішов до батька за 30 кілометрів. Про це повідомила пресслужба поліції ….

На благодійній виставці у Вінниці збирають кошти для ЗСУ
Люди

На благодійній виставці у Вінниці збирають кошти для ЗСУ

Вчора, 18:43

В одному з торговельних центрів Вінниці 29 січня відкрили благодійну виставку «Мистецтво України під час війни». Кожен охочий має змогу переглянути ….

На війні загинув 36-річний військовий з Тульчинського району
Важливе

На війні загинув 36-річний військовий з Тульчинського району

Вчора, 14:38

У Донецької області у запеклих боях з російськими окупантами 27 січня загинув житель селища Кирнасівка Микола Лисенко.  Як пише Тульчинська громада, ….

Книгу вінницької письменниці внесли до списку забороненої літератури в «ЛНР»
Важливе

Книгу вінницької письменниці внесли до списку забороненої літератури в «ЛНР»

28.01.2023

В угрупуванні «ЛНР» створили список літератури «екстремістського» змісту, які наказали вилучати з фондів шкільних бібліотек. Список «заборонених» творів складається з ….