Українські паралімпійці привезли 23 медалі з Чемпіонату Європи

20.08.2018

23 медалі різного ґатунку здобули полтавські паралімпійці на європейському чемпіонаті з плавання: 10 золотих, 10 срібних та 3 бронзові нагороди.

Нагадаю, в ірландському Дубліні протягом тижня тривала континентальна першість для спортсменів з різними порушеннями. За всі дні змагань найбільше їх у Ярослава Денисенка ‑ сім: 5 золотих та 2 срібних. Хлопець також став найрезультативнішим плавцем в національній команді. Загалом України фінішувала зі 106-ма медалями (33 ‑ найвищого ґатунку). І, як результат, очолила список найкращих команд континенту. Також серед лідерів восмиразовий призер Паралімпіади Євген Богодайко ‑ 3 “золота” та 3 “срібла”. Нагадаю, До Ірландії поїхало семеро полтавських спортсменів, усі вони стали кількаразовими призерами змагань. До стартів плавців готували тренери національної збірної полтавці Галина Бойко та Ілля Калайда.