У криницях Вінниці знайшли кишкову паличку

27.08.2018
У криницях Вінниці знайшли кишкову паличку

Фахівцями Вінницького міського управління в серпні поточного року були проведені відбори проб питної води з криниць громадського користування та доставлені у Вінницьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби.

За результатами лабораторних досліджень якості питної води в криницях громадського користування встановлена невідповідність санітарним вимогам по мікробіологічним показникам за наступними адресами:

  • вул. І. Богуна, 201 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам;
  • вул. І. Богуна, 208 – виявлені ентеропатогенні штами кишкової палички, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам;
  • вул. І. Богуна, 116 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам;
  • вул. І. Богуна, 105 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам;
  • вул. Руданського, 23/25 – виявлені загальні коліформи та невідповідність по загальній жорсткості, яка склала 13,2 ммоль/дм³, при нормі не більше 10,0 ммоль/дм³;
  • вул. М. Гавриш, 50 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам;
  • вул. М.Гавриш, 53 – виявлені загальні коліформи та невідповідність по загальній жорсткості, яка склала 12,0 ммоль/дм³, при нормі не більше 10,0 ммоль/дм³;
  • вул. М.Гавриш, 72 – виявлені ентеропатогенні штами кишкової палички та невідповідність по загальній жорсткості, яка склала 15,4 ммоль/дм³, при нормі не більше 10,0 ммоль/дм³;
  • вул. Тобілевича, 9 – виявлені ентеропатогенні штами кишкової палички та загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам.

Враховуючи вищезазначене, з метою недопущення виникнення захворювань серед мешканців, пов’язаних із вживанням недоброякісної питної води, на адресу директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради направлено лист про необхідність вжиття заходів щодо проведення очистки та дезінфекції криниць за вказаними адресами.

Якість питної води в криниці громадського користування по вул. Достоєвського, 10 відповідає санітарним вимогам по мікробіологічним та санітарно-хімічним показникам.

Якість питної води в криниці громадського користування по вул. Гончарова, 46 відповідає санітарним вимогам по мікробіологічним показникам, але виявлена підвищена загальна жорсткість, яка склала 13,0 ммоль/дм³, при нормі не більше 10,0 ммоль/дм³.

В криниці громадського користування по вул. Дніпровська, 1 якість води відповідає санітарним вимогам по мікробіологічним показникам, але також виявлена підвищена загальна жорсткість, яка склала 18,75 ммоль/дм³, при нормі не більше 10,0 ммоль/дм³.

Вінницьке міське управління рекомендує не вживати питну воду із колодязів, якість якої не відповідає вимогам державних санітарних норм та правил, а також не використовувати її для приготування їжі, особливо сумішей для дитячого харчування.

Надавайте перевагу бутильованій воді та воді із централізованої мережі водопостачання, якість якої постійно контролюється.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Андрій Кожухарьов – отримав поранення, відновився та повернувся на передову
Важливе

Андрій Кожухарьов – отримав поранення, відновився та повернувся на передову

Сьогодні, 19:44

2 жовтня у бою біля населеного пункту Калинівка Миколаївської області загинув житель Гніванської громади Вінниччини, 37-річний Андрій Кожухарьов. Про це ….

Смертельна пожежа. Мертвого 39-річного чоловіка знайшли у будинку
Люди

Смертельна пожежа. Мертвого 39-річного чоловіка знайшли у будинку

Сьогодні, 19:06

Трагедія сталась в Жмеринці сьогодні вранці. Інформація про займання до Служби порятунку «101» надійшла 10:16. Як повідомляє Головне управління ДСНС України у ….

Захищаючи Україну від окупантів, загинув 31-річний лейтенант Роман Огороднік
Люди

Захищаючи Україну від окупантів, загинув 31-річний лейтенант Роман Огороднік

Сьогодні, 18:38

У бою з російськими окупантами на Донеччині загинув військовослужбовець з Тростянця, що на Вінниччині, Роман Огороднік. Герою був 31 рік. ….

На Вінниччині попрощаються з двома бійцями, які загинули у боях за Україну
Важливе

На Вінниччині попрощаються з двома бійцями, які загинули у боях за Україну

Сьогодні, 17:58

На фронті загинули двоє захисників з Вінниччини: житель с. Слобода Ялтушківська Михайло Ласюк, і житель Бершадської громади – Олександр Коваль. Прощання ….