У криницях Вінниці знайшли кишкову паличку

27.08.2018
У криницях Вінниці знайшли кишкову паличку

Фахівцями Вінницького міського управління в серпні поточного року були проведені відбори проб питної води з криниць громадського користування та доставлені у Вінницьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби.

За результатами лабораторних досліджень якості питної води в криницях громадського користування встановлена невідповідність санітарним вимогам по мікробіологічним показникам за наступними адресами:

  • вул. І. Богуна, 201 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам;
  • вул. І. Богуна, 208 – виявлені ентеропатогенні штами кишкової палички, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам;
  • вул. І. Богуна, 116 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам;
  • вул. І. Богуна, 105 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам;
  • вул. Руданського, 23/25 – виявлені загальні коліформи та невідповідність по загальній жорсткості, яка склала 13,2 ммоль/дм³, при нормі не більше 10,0 ммоль/дм³;
  • вул. М. Гавриш, 50 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам;
  • вул. М.Гавриш, 53 – виявлені загальні коліформи та невідповідність по загальній жорсткості, яка склала 12,0 ммоль/дм³, при нормі не більше 10,0 ммоль/дм³;
  • вул. М.Гавриш, 72 – виявлені ентеропатогенні штами кишкової палички та невідповідність по загальній жорсткості, яка склала 15,4 ммоль/дм³, при нормі не більше 10,0 ммоль/дм³;
  • вул. Тобілевича, 9 – виявлені ентеропатогенні штами кишкової палички та загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає санітарним вимогам.

Враховуючи вищезазначене, з метою недопущення виникнення захворювань серед мешканців, пов’язаних із вживанням недоброякісної питної води, на адресу директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради направлено лист про необхідність вжиття заходів щодо проведення очистки та дезінфекції криниць за вказаними адресами.

Якість питної води в криниці громадського користування по вул. Достоєвського, 10 відповідає санітарним вимогам по мікробіологічним та санітарно-хімічним показникам.

Якість питної води в криниці громадського користування по вул. Гончарова, 46 відповідає санітарним вимогам по мікробіологічним показникам, але виявлена підвищена загальна жорсткість, яка склала 13,0 ммоль/дм³, при нормі не більше 10,0 ммоль/дм³.

В криниці громадського користування по вул. Дніпровська, 1 якість води відповідає санітарним вимогам по мікробіологічним показникам, але також виявлена підвищена загальна жорсткість, яка склала 18,75 ммоль/дм³, при нормі не більше 10,0 ммоль/дм³.

Вінницьке міське управління рекомендує не вживати питну воду із колодязів, якість якої не відповідає вимогам державних санітарних норм та правил, а також не використовувати її для приготування їжі, особливо сумішей для дитячого харчування.

Надавайте перевагу бутильованій воді та воді із централізованої мережі водопостачання, якість якої постійно контролюється.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Шукав батька: на Вінниччині виявили 12-річну дитину без супроводу дорослих
Люди

Шукав батька: на Вінниччині виявили 12-річну дитину без супроводу дорослих

Сьогодні, 16:28

У Тульчинському районі Вінницької області 12-річний хлопчик після конфлікту з матір’ю пішов до батька за 30 кілометрів. Про це повідомила пресслужба поліції ….

На благодійній виставці у Вінниці збирають кошти для ЗСУ
Люди

На благодійній виставці у Вінниці збирають кошти для ЗСУ

Вчора, 18:43

В одному з торговельних центрів Вінниці 29 січня відкрили благодійну виставку «Мистецтво України під час війни». Кожен охочий має змогу переглянути ….

На війні загинув 36-річний військовий з Тульчинського району
Важливе

На війні загинув 36-річний військовий з Тульчинського району

Вчора, 14:38

У Донецької області у запеклих боях з російськими окупантами 27 січня загинув житель селища Кирнасівка Микола Лисенко.  Як пише Тульчинська громада, ….

Книгу вінницької письменниці внесли до списку забороненої літератури в «ЛНР»
Важливе

Книгу вінницької письменниці внесли до списку забороненої літератури в «ЛНР»

28.01.2023

В угрупуванні «ЛНР» створили список літератури «екстремістського» змісту, які наказали вилучати з фондів шкільних бібліотек. Список «заборонених» творів складається з ….