Однорічна дитина померла через самолікування батьків

Майже три доби батьки самотужки лікували опіки ноги дівчинки, дитина померла через больовий шок.
На Вінниччині у реанімації однієї із районних лікарень померла однорічна дівчинка. Її госпіталізували із термічними опіками ноги. Причини смерті взялися розслідувати правоохоронці.
За попередніми даними, батьки купали дитину, і вона отримала опіки ніг. В лікарню звернулися після того, як в малечі піднялася температура. В лікарні дівчинка померла.
У відділі комунікацій Головного Управління Національної поліції України кажуть, що у Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості та розпочато кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України: умисне вбивство.
Точна та остаточна правова кваліфікація буде надана після проведення необхідних слідчих та процесуальних дій у рамках досудового розслідування. Наразі очікуємо результатів судово-медичної експертизи, – коментує Ірина Добровольська із відділу комунікацій ГУ НП у Вінницькій області.
Додамо, що тіло дівчинки скерували на судово-медичну експертизу.
ЧИТАЙТЕ також

Не дожив до дня народження: біля Водяного загинув військовий Олександр Скорук
У боях за Україну загинув захисник з Вінниччини — сержант Олександр Скорук. До свого 51-річчя захисник не дожив п’ять днів. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Голова ….

Мікроавтобус збив жінку, яка переходила дорогу поблизу «зебри»
У Гайсині 1 лютого мікроавтобус збив жінку, яка переходила дорогу у невстановленому для цього місці. Постраждалу госпіталізовано до місцевої лікарні. Про це повідомляє Нацполіція ….

На Вінниччині чоловік обікрав знайомого, який пустив його переночувати
Чоловік, який зупинився на ночівлю у знайомого, вирішив не гаяти час і забрав з його будинку два мобільних телефони. Про ….

Поліцейські шукають чоловіка, якого підозрюють у тяжкому злочині
Поліція опублікувала фото 28-річного чоловіка та просить допомогти його розшукати. Він підозрюється у вчиненні тяжкого злочину. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Нацполіції ….