Міні-фотовиставка в стилі Streetart

06.09.2018

Соціальний проект міні-фотовиставка Костянтина Ревуцькогов стилі «Streetart». Кав’ярня «Gallery» (Магыстратська, 72) 07 вересня2018 р., 11:00.

 

Спеціально на передодні святкування Дня міста у Вінниці відбудеться презентація міні-фотовиставки відомого вінницького фотографа Костянтина Ревуцького в стилі «Streetart» – унікальні світлини нашого рідного міста в незвичних локаціях квітучих вулиць та затишних двориків, співучих фонтанів та захоплюючих краєвидів.

Це новий погляд на улюблену Вінницю: колоритну, вражаючу, енергійну, в яке закохуєшся з першої зустрічі…

Мета проекту – показати вінничанам та гостям міста безмежні горизонти сильного, амбітного, креативного, динамічого та комфортного для життя й відпочинку міста.

Традиційно проект містить соціальну складову, адже мотивує дітей соціально незахищених категорій до самореалізації, соціальної згуртованості та генерації креативних ідей для розвитку нашого міста.

Спонсор проекту кав’ярня «Gallery» підготувала для дітей захоплюючий сюрприз – майcтер-клас зі ствоерння малюнків на кавовій піні (Арт Лате). 

Студія сучасного танцю ART Fusion Dance Studio подарує діткам абонимент на безкоштовне навчання в найсучасніших танцювальних стилях.

Даний соціальний проект реалізується спільно з активною групою «Небайдужі серця – Вінниця» таВінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької міської ради.

Запрошуємо спонсорів до партнерства у соціальному проекті добрих справ, зроби свій внесок! Творити добро легко.

Наші медіа-партнери: ТРК «Вінниччина», Вінниця News, Вінницька правда.

Поділитись fb twitter gplus

Редакція рекомендує

Сергій Бабкін у Вінниці