Катеринчук критикував у Вінниці Порошенка

11.09.2018
Катеринчук критикував у Вінниці Порошенка

Вчора у Вінниці висадився столичний десант. Лідер “Народного контролю” Дмитро Добродомов і голова Європейської партії Микола Катеринчук.

Обидва проїхали по декільком районам, зустрілись з партійними активами, провели ефіри на місцевому телебаченні, а ввечері зустрілись з вінничанами.

Складно уявити собі будь-якого опозиційного політика всеукраїнського масштабу, який зміг би так відверто критикувати президента Януковича (в році 2011-2012 в місті Донецьк, або Єнакієво), як вчора у Вінниці критикували чинного президента. Відповідні відео виступи ви знайдете на партійних сторінках політиків.

Про що це говорить? Або про високий рівень демократичних свобод, або про відверту слабкість влади, яка не контролює політичні процеси взагалі. Обирайте з цих двух тез те, що вам більше подобається.

Відповідаючи на запитання вінничан політики згадували олігархів, генпрокурора, енергетичних монополістів тощо.

І Катеринчук і Добродомов докладно зупинились на необхідності об’єднання демократичної опозиції, демонструючи власним прикладом, що такий процес вже триває. Окремо політики зазначили про висування єдиного кандидата в президенти від опозиції. При цьому відзначили, що основна боротьба на виборах відбуватиметься не з Петром Порошенко. Він, на думку опозиціонерів, “збитий льотчик” і не має жодного шансу знову стати главою держави ні в першому, ні в другому турі виборів.

Також політики заявили, що партії демократичної опозиції мають сформувати уряд «Народної довіри» і показати майбутній склад Кабінету Міністрів до виборів.

«Сьогодні в нас країна виконувачів обов’язків. Ряд міністрів – це в. о. Це міністри інформаційної та аграрної політики, охорони здоров’я. Тепер скандал з міністром фінансів. І це вже наслідки діяльності чинної влади. А які ж причини? Це все тому, що міністрів та інших високопосадовців призначають за партійними квотами після політичних торгів», – зазначили народні обранці.

Окремо Дмитро Добродомов заявив, що партії демократичної опозиції мають створити спільну єдину партію.

«Ця партія має об’єднатися та виставити спільного кандидата на президентські вибори. Потім разом піти на парламентські вибори. І під час них показати майбутніх міністрів, аби люди їх побачили. Це і є уряд «Народної довіри». Адже кандидати в міністри покажуть свої команди, узгодять свої програми в експертному середовищі. І такий уряд покаже реальні результати», – акцентував нардеп.

Ось так гаряче починається політичний сезон у Вінниці, як кажуть місцеві експерти – це лише початок.

Джерело – Політична арена Вінниччини.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Розшукують чоловіка, який причетний до злочину у Вінниці
Люди

Розшукують чоловіка, який причетний до злочину у Вінниці

01.04.2023

На Вінниччині розшукується чоловік, який може бути причетним до вчинення правопорушення у Вінниці по вулиці Литвиненко-Вольгельмут. На Facebook-сторінці обласного главку поліції виклали фото розшукуваного: ….

Великдень у Вінниці. Огляд майстер-класів для вінничан 13+
Новини

Великдень у Вінниці. Огляд майстер-класів для вінничан 13+

01.04.2023

Розписувати екоторбу, виготовляти ляльку-мотанку і не тільки навчатимуть вінничан у квітні. У місті відбудеться п’ять майстер-класів у рамках АртКлубу «Твори з ….

Постраждав водій ЗАЗу, що потрапив у ДТП у Вороновиці
Люди

Постраждав водій ЗАЗу, що потрапив у ДТП у Вороновиці

01.04.2023

У Вороновиці на Вінниччині вчора, 31 березня, трапилась аварія. Дорогу не поділили Audi та ЗАЗ. Внаслідок ДТП постраждала людина.  Про ….

Жорстоке побиття переселенця на Вінниччині — чоловік помер
Люди

Жорстоке побиття переселенця на Вінниччині — чоловік помер

31.03.2023

Двоє жителів Гайсинського району безпідставно вимагали від 36-річного чоловіка придуманий ними борг. А щоби бути переконливішими у своїх намірах, вони не ….