Як у світі заборонено називати дитину

27.09.2018
Як у світі заборонено називати дитину

Часом батьківська фантазія межує з безумством. Мами і тата називають своїх малюків такими дивними іменами, що навіть думати страшно про майбутнє цих дітей. У деяких країнах творчість батьків-вигадників регулюється законом.

Нова Зеландія
Тут існує багато заборон. Наприклад, якщо у батьків виникне бажання назвати новонароджену дитину Люцифером, закон не дозволить. Також в Новій Зеландії не можна називати дітей будь-якими титулами чи посадами (наприклад, суддя), а також Fish and Chips та іншими дурними назвами.

Данія
У цій країні існує окремий закон, який містить 33 тисячі імен, вже схвалених державою. Саме з цього переліку мами і тата повинні вибрати ім’я для свого малюка. У Данії необхідно, щоб ім’я відповідало граматиці і вказувало на стать дитини.

Японія
Тут є ієрогліфи кандзі, ось їх і потрібно вибирати в якості імені. До того, як був прийнятий цей закон, один жвавий татусь примудрився назвати свого сина Дияволом.

Ісландія
Тут створили спеціальний комітет для регулювання імен дітей. А ще в алфавіті немає літери “с”, тому якщо вона міститься в слові, то використовувати його не вдасться.

Китай
Тут категорично заборонено називати дитину Мухаммед або Медіна. Всі інші імена – без проблем. Один ньюанс, ім’я повинно бути написано ієрогліфами.

Швеція
Більшість з вас напевно чули, що парочка, яка намагалася назвати чадо Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116, отримала штраф. Також не можна нарікати Металікою, Ісусом або Аллахом.

Італія
Якщо ім’я не прикрашає і не полегшує життя, то його дати не вийде. Приміром, П’ятниця – не кращий варіант. Називайте Григоріо або якось по-нормальному.

Читайте також:

Вінничанку позбавили батьківських прав через алкоголь

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

У Тульчині на Вінниччині демонтували пам’ятники, пов’язані з росією
Новини

У Тульчині на Вінниччині демонтували пам’ятники, пов’язані з росією

Вчора, 18:53

У Тульчині працівники комунальних служб демонтували пам’ятники російському полководцю Олександру Суворову та поету Олександру Пушкіну. Роботи виконувались уночі 9 грудня.  ….

В боях на Бахмутському напрямку загинув Богдан Мацієвський
Важливе

В боях на Бахмутському напрямку загинув Богдан Мацієвський

Вчора, 17:19

На Бахмутському напрямку у Донецькій області 1 грудня загинув захисник з Вінниччини Богдан Мацієвський. Чоловік воював з перших днів повномасштабного вторгнення ….

У Вінницькій області в ДТП розбилось подружжя
Люди

У Вінницькій області в ДТП розбилось подружжя

Вчора, 16:46

8 грудня у Гайсині, що на Вінниччині, сталась моторошна за наслідками ДТП. Там зіткнулися вантажівка Volvo та автомобіль «ВАЗ». У розчавленому ….

П’яниця з сокирою погрожував поліцейським
Новини

П’яниця з сокирою погрожував поліцейським

Вчора, 16:12

Ввечері 8 грудня у Бершаді Вінницької області затримали 37-річного місцевого жителя, який погрожував сокирою знайомому та поліцейським. Як повідомляють у ….